Жовта картка для влади Зеленського від США та ЄС

141

І це все не просто так. Кабінет міністрів вчора змінив процедуру призначення голови Митної служби України.

Тепер ніяких конкурсів не буде. Главу митниці будуть призначати. Як в «старі-добрі» часи Януковича.

Замість прозорих європейських конурсів маємо повернення до часів договорняків та «мєждусобойчиків», коли посади ділилися за принципом олігархічного консенсусу.

Тепер такий «консенсус» у нас присутній в Офісі президента. Будь які процедури зламані, парламентаризм знищений, суб‘єктність уряду дорівнює нулю.

Сигнал посольства США в Україні це не просто допис у Фейсбуці. Це жовта картка для влади, яка загралася, яка узурпувала все що можна було і яка повертає країну в темні часи початку 90х років.

Андрій Смолій

Ну, нарешті і Захід помітив, що з Зеленським таки не все гаразд.

Епоха «Янукович в турборежимі» йде до свого логічного завершення

Volodymyr Omelyan

Баба і кіт

Нет, этого не может быть! Мы отказываемся верить, что кадры в команду президента отбирают те же люди, которые в «Квартале» придумывают не очень смешные шутки уровня «ниже пояса и плинтуса». Или что решения принимаются «с голоса» — кто быстрее и громче предложил, того и послушали.

На самом деле любое решение о трудоустройстве кандидата на важный пост наверняка тщательно взвешивается, а каждый претендент проходит строжайший отбор. А подобные инсинуации – это происки врагов президента! Кстати, а не Андрей ли Богдан слил коллегам HR-секреты Зе-команды?

Страсти
Поделиться:
Загрузка...