Зеленському час починати нервувати. В США перемагає Джо Байден

130
Отже, з майже 100% вірогідністю на виборах в США перемагає Джо Байден.
Принципово не коментував президентські перегони, адже до цього моменту достеменно сказати хто переможе не міг ніхто. Всі прогнози і «розмови» не могли мати під собою реальних фактів.
Щойно Байден вирвався вперед в одному з ключових для перемоги штатів — Джорджиї, а це означає що він отримує ще 16 голосів виборників до 264 наявних. А це 280 голосів, тверда перемога. З високою ймовірністю Байден переможе також у Неваді, що дасть йому ще 6 виборників.
Що це означає для України?
Для України треба мати чітку позицію та потужне проукраїнське внутрішнє становище. І в такому випадку США завжди буде для нас партнером та другом.
Що це означає для Зеленського?
Йому час починати нервувати. Адже рік назад Зеленський у розмовах з Трампом розповідав про 100% свого генпрокурора та ледве не погоджувався на «прохання» по Байдену. А «слуги народу» виходили до трибуни парламента та кричали про «тимчасову слідчу комісію», яка мала б розслідувати «діяльність сина Байдена». До речі, про це найбільше говорив Кремль та промосковські депутати.
P.S.

В пятницу, 6 ноября, кандидат в президенты США Джо Байден обогнал Дональда Трампа в Джорджии. Об этом сообщает CNN.

В штате заканчивают подсчитывать голоса избирателей, проголосовавших по почте. Сейчас обработано 99% бюллетеней и в последний момент Байден обогнал Трампа на 900 голосов, при том что у каждого из кандидатов почти по 2,5 миллиона голосов избирателей в Джорджии.

У Джорджии 16 выборщиков. Для избрания на должность президента необходимо набрать 270 голосов выборщиков. По данным CNN, у Байдена сейчас 253 голоса выборщика без учета выборщиков от Джорджии.

Отметим, что штат не поддерживал кандидата от демократов с 1992 года.

Поделиться:
Загрузка...