Зеленського у Феофанії — НЕМА

190
Про це свідчить чергове розслідування програми «Watchdogs» на каналі «Прямий». Журналісти провели кілька пристрілочних перевірок у Феофанії, і з подивом відкрили, що там немає працівників УДО.
Ба-більше, якщо ви просто пересічна людина, Феофанією ви можете тинятися скільки хочете, і майже де хочете.
От якщо ви посвідчення журналіста на вході покажете, або за камерою припхнетеся — то так. Вас зупинить… охорона Феофанії. Бо знову таки, охоронців, машин, антен спецзв’язку у лікарні — нема. Мендель також спілкуватися з журналістами відмовляється — вимагає писати і присилає відписки.
Але якщо Зеленського нема у Феофанії — де ж тоді Зеленський? Знову в Омані? Чи він середега так перелякався перемоги ЄвроСолідарності у Києві та Києвській області, що терміново від’їхав туди де в облраді більшість у «служок»?
В принципі — не важливо. Важливо те, що наочно продемонстровано хто сидить на посаді голови держави. Оте що зараз у Феофанії. Пусте місце.

Майже 15 тис хворих за добу в щасливого ідіотіка, який записує відосіки з розповідями, як в нього все класно і все під контролем.

Коли все ще тільки починалося, а в нас ще навіть не вводили карантин, я вже знав: буде пздць. Тому ви можете знайти мій пост за початок березня, де я закликав відноситися до всього серйозно. Сам по собі підступний вірус плюс вийняткова конченість влади — ось і всі необхідні змінні рівняння. Єдине, що я сумнівався: вони доведуть до цугундера через свій ідіотизм, чи через свідому ненависть до українців.
Особисто для мене питання зараз знято. Я впевнений: вони вбивають нас свідомо. Тепер лише нове питання: вони це роблять через тваринну ненависть до нас у нащадків чекістської наволочі, чи через більш прозаїчну причину — бо вони звичайні мародери і просто хочуть красти під час біди.
А як ви думаєте, чого в шльоми більше? Ненависті до нас чи бажання вкрасти за каденцію і дриснути на райські берега?

Поделиться:
Загрузка...