ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНИВ ПОСЛА УКРАЇНИ У ФРАНЦІЇ, ЯКИЙ ДОМІГСЯ ПРИПИНЕННЯ РЕКЛАМИ DANONE ІЗ ПОРЕЧЕНКОВИМ

236

Президент Володимир Зеленський звільнив з посади посла у Франції Олега Шамшура, який домігся припинення рекламної кампанії французької компанії Danone за участі російського актора Михайла Пореченкова, яку запустило представництво в Росії.

Про це повідомляє пресслужба президента.

Так, в тексті указу №218-2020, зазначається: «Звільнити Шамшура Олега Владиславовича з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України у Французькій Республіці та з посади Постійного представника України при ЮНЕСКО за сумісництвом».

В іншому указі №219-2020 йдеться: «Призначити Омельченко Вадима Володимировича Надзвичайним і Повноважним Послом України у Французькій Республіці».

Довідка. Вадим Омельченко закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. За освітою – юрист-правознавець. Працював у міліції. У 1996-1998 роках Омельченко був керівником групи радників віцепрем’єр-міністра України з економічних реформ Сергія Тігіпка. З 2000 по 2006 р. обіймав посаду віцепрезидента корпорації Інтерпайп (власник – Віктор Пінчук).

Також в різні роки Омельченко був радником спікерів Верховної Ради. З 2006 року – президент Інституту Горшеніна, координатор Стратегічної Ради, старший партнер.

Як повідомлось, на тлі скандалу з рекламою йогурту Actimel, в якій знявся поплічник проросійських терористів Михайло Пореченков, Посольство України у Франції закликало компанію Danone до відповідальності.

Нагадаємо, скандал з актором розгорівся після того, як 30 жовтня 2014 року у мережі з’явилися відео, на яких він у касці із надписом «Преса» обстрілював позиції українських військових біля Донецька.

P.S.

Баба і кіт

Поделиться:
Загрузка...