Зеленський заявив, що оточення Ахметова втягує його в державний переворот

16

Президент Володимир Зеленський заявив, що в української розвідки є інформація про підготовку в Україні державного перевороту за участю Ріната Ахметова.

Про це він сказав на пресконференції в п’ятницю, відповідаючи на питання про загрозу війни в Україні.

«[Розвідки] уже фіксують дві речі. [Перша] — може бути велика ескалація зі сторони Росії. І є великі виклики всередині держави, які уже фіксують розвідки. Наприклад, отримав я інформацію, що 1 числа буде державний переворот. У нас є навіть звукова інформація, де представники з України з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті. Що будуть залучені мільярд доларів. Я вважаю, що це операція — його втягують в війну проти держави України», — заявив Зеленський.

У розмовах, перехоплених розвідкою, йдеться про те, що українське суспільство нібито готове до нової революції, а «Рінат Ахметов готовий включитися в питання державного перевороту — зміни діючого президента».

«На жаль, це буде його велика помилка. Тому що не можна воювати проти свого народу і президента, який обраний народом України», — сказав він.

Зеленський підкреслив, що не володіє інформацією, чи сам Ахметов знає про це.

«Я не Янукович, бігти я нікуди не буду. І не Порошенко — на бульдозер вилазити теж не буду. Буду в ці дні очікувати всіх, хто збирається, працюватиму на Банковій. Вважаю, що його оточення втягує його в цю війну», — сказав Зеленський.

Нагадаємо, що на початку цього тижня представники «Слуга народу» оголосили бойкот телеканалам Ахметова за перетворення у пропагандистькі рупори, що почали відстоювати корпоративні інтереси.

У вересні 2021 року Верховна Рада ухвалила законопроєкт про олігархів, під дію якого уже в травні може потрапити Ахметов.

P.S.
Якщо відкинути всю цю словесну діарею про бунт Ахметова та поганого Порошенка, який жити не дає, то залишається головне. І це головне — якраз про державний переворот, але який робить сам Зеленський.
Він сказав, що вже призначив (в незаконний спосіб, відмітимо) двох судів Конституційного суду. І що до КСУ депутати звернуться для того, щоби відтермінувати строк парламентських виборів. Бо за Конституцією строкові вибори повинні були б відбутися восени 2023.
Це і є головною новиною. Він зізнався в узурпації влади. Де-факто в тому, що планує усіма засобами вигризати собі другий термін. Бо саме для того, щоби парламент заплющив очі на фальсифікації та безпредел під час виборів президента, він повинен бути лояльним та підконтрольним.
Справжній пучіст — саме Зеленський. І якщо для викиду суспільної напруги, яка буде тільки наростати завдяки його некомпетентності та нестриманості, він не залишить суспільству політичних важелів, вулиця та дестабілізація будуть неминучими.
Він думає, що спасає себе. Але ні. Він від переляку підводить і себе і нас всіх під монастир. Так само діяв Яник. Від страху перед Майданом, підсвідомо своїми діями його наближував!

Sergey Vysotsky

…і це лише перша частина
Ахметов готов принять участие в гос.перевороте… 1 млрд долларов… Против государства… против меня… Я считаю, что я украинец (а не европеец)… Є аудіозапис, скажімо так – аудіозвук…
Я буду без предположений отвечать на Ваши якобы вопросы… Я перейду на русский, так как это с Россией связано… Це була операція під назвою Бурба… Він отримував ту чи іншу інформацію і заробляв гроші… Ремонт за 11 мільйонів… Але ж це розвідка, це не Бессарабка… Да, може бути чутки, а може і ні… Приходіт товарищ Бурба… Ви ж розумієте, ми ж не ідіоти… Он хотел поссорить нас с Ердоганом… У Єрмака немає повноважень, як його могли слухатися… Я от некоторых людей избавляюсь годами… Мне стыдно за этот эпизод в жизни разведки…
Мы не ворье какое-то. Хтось володіє 20% ВВП – та володійте хоч 30%. …але не треба в політику, не треба «в телевізор», не треба ображати Вовку. Я боюсь вкладывать деньги, Савик! Савик, Вы служите… Савик Вы дестабилизуете, берете энергетическую тему и раскладываете ее. Как нельзя импортировать электричество из Белоруси? Как нельзя?! Я делаю свою работу…
Я виходжу на вулицю і розумію, як до мене ставляться…
Татаров був відповідальний за напрямок судової реформи. Щодо Трухіна… було ДТП, я вважаю, що нічого тут страшного немає… там експертиза має бути. А що гелікоптери?
Поделиться:
Загрузка...