Зеленський заявив, що йде на другий термін, — Лерос

83

Президент Володимир Зеленський на своєму дні народження 25 січня заявив, що йде на другий президентський термін, заявив Лерос

Про це позафракційний народний депутат Гео Лерос написав у Facebook.

“Тепер це офіційно! Позавчора на святкуванні свого дня народження, Зеленський своєму найближчому оточенню заявив, що йде на другий термін!”, — написав Лерос.

P.S. Гео Леорос написал у себя на странице, что Зеленский на своём дне рождения озвучил окружению, что планирует идти на второй срок. Но мне пока интересно, почему он уверен, что досидит первый? И меня пугает то, в какой же тёплой ванной он находится, если не понимает ситуацию. Повторяется история с Ющенко, который был уверен, что в 2010 году выиграет выборы, а взял 5-ый результат. Грустная история. Только конец её будет для шестого президента не такой хороший, как для третьего. Но Зеленский этого понять не может. Уж слишком его зализали.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак вважає, що визначатися з другим терміном президент України Володимир Зеленський буде ближче до завершення першого

«Що стосується другого терміну: думаю, визначатися з цим він буде ближче до закінчення першого терміну, коли буде зрозуміло, що він встиг виконати, як він бачить подальший розвиток. Для нього сьогодні немає нічого важливішого, ніж реалізація тих планів, які він собі поставив, з якими він йшов на вибори, і внутрішня оцінка себе. Він ніколи сам собі не пробачить, якщо те, що він пообіцяв, що не зробить», — сказав Єрмак.

———————————————

Кажуть що Зеленський в день свого народження оголосив що буде йти на другий термін. Про це він сказав своєму найближчому оточенню. Зокрема, інформацію підтверджує один з депутатів від СН.
На що розраховує Зеленський — не відомо. Рейтинги нижче 20%, і це лише півтора роки правління. Розсварився з усім світом, опустив країну в тотальний хаос, знищив більшість інституцій влади, дозволив повноцінний реванш бандитів та агентів агресора.
В якій реальності живе ця людина?

Поделиться:
Загрузка...