Зеленський затягує із підписанням закону про покарання Росії за воєнні злочини

29
Українська влада має розслідувати демографічну ситуацію в Криму в умовах, коли Кремль здійснює активні заходи зі зміни складу населення на окупованому півострові

Про це заявила керівниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник, передає Крим.Реалії.

«Стратегічне завдання Російської Федерації — змінити склад населення. В сенсі і фізично, і свідомість. Здебільшого те, що ми можемо фіксувати, один з напрямків — це переміщення мілітарізованого населення. Мова йде про військових, також про силові структури. Більш того, оскільки Росія формально вважає це своєю територією, то вони переміщуються вже не, як у відрядження, а на постійну роботу, тобто переміщуються вже зі своїми сім’ями. Якщо мова йде про одного ефесбешника, то насправді можемо множити на три, бо він, наприклад, приїжджає з дружиною та дитиною», — зазначила Скрипник.

Вона заявила, що в Росї триває пропаганда і пряма реклама переїжджати до Криму.

«Важливою тенденцією на тлі всього цього є те, що вона (Росія – ред.), в принципі, намагається знищити або витиснути проукраїнське населення», — зауважує правозахисниця.

«Голова Кримської правозахисної групи наголошує, що допомогти у розслідуванні та фіксації демографічної ситуації в окупованому Криму має закон про покарання за воєнні злочини. Він ухвалений у другому читанні, але вже пів року лежить без підпису президента України Володимира Зеленського», — наголошується у повідомленні Крим.Реалії.

Поделиться:
Загрузка...