Зеленський виступив на Генасамблеї ООН при напівпустій залі

71

Добре що нарешті назвав Росію державою-агресором. Нарешті, за кілька місяців президентсва.

Зала під час виступу практично порожня. Видно, що станом на сьогодні українське питання маловажливе для світового співтовариства.
Пам‘ятаєте як ще рік-два-три назад? Повні зали. Зацікавленість українським рухом до НАТО та ЄС. На жаль, зараз навпаки.

Так само, шкода що український президент проігнорував українських журналістів. Пройшов повз, попри намагання межіа оставити питання. Але поки українські медіа не мають інформації, від російських приходить все більше повідомлень.

Яка ваша думка? Чому так мало людей в залі під час виступу? І чому українська влада так ігнорує наші ЗМІ?

Андрій Смолій

P.S.

Послухав, що казав Зеленський в ООН.

Дуже добре, що він промовив ім’я Василя Сліпака, розказав про цю людину, що у нас воюють і гинуть солісти паризької опери. Такі аргументи Захід розуміє.
Дуже добре, що прозвучало «російська агресія». Нарешті. Міг би і там задвинути про повстанців і цукерки Рошен в їхньому пайку. Згадав анексію Криму, окупацію. Добре.
Добре, що згадав про відмову України від ядерного арсеналу і чим це обернулося.
Добре, що закликав до змін в Радбезі ООН, хоча погано, що додатково не підкреслив, що саме РФ треба позбавити права вето.
Погано, що все це прозвучало на фоні скандалу в США і його промова сприймається через призму «ааа це той чувак, через прогиб якого Трампа імпічментують».

Але він все це сказав і це дуже добре.
Нехай його паства чує ці слова. Нехай він донесе до інтелектуальної більшості те, що вона не хотіла слухати від Порошенка. Він ржав з всього, що боліло нам, задвигав про владу, що наживається на війні, а тепер нехай пояснить своїм, заради чого ж тоді загинув Василь Сліпак, якого він згадав, якщо він тепер дозволить ворогу всунути нам до сєрєдіни.

Але одне питання залишиться без відповіді: нащо було міняти в мільйон раз професійнішого Порошенка, на чувака, який скаже все те ж саме, тільки по-калічному?

Джон Сміт

Традицією попередніх п‘яти років було не давати інтерв‘ю московським пропагандистам.

Традицією сьогоднішньої влади стає постійне контактування з представниками тих хто привів війну на українські території.

Богдан та Зеленським поспілкувалися з російськими ЗМІ.
«Мир з Україною потрібен для розвитку обох країн», — сказав Богдан російським каналам.

Замість повного ігнорування російської псевдопреси, найвищі посадові особи держави роздають інтерв‘ю та відповідають на питання.
В той же час з українськими ЗМІ нова влада спілкуватися не бажає. Жодних прес-конференцій, інтерв‘ю чи відповідей на питання. Діджиталізація та «нова реальність», вона така. Ворогам все, своїм нічого.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...