Зеленський у студії ток-шоу «Свобода слова»: Цинізм, показуха і багато брехні

890

«Зараз влада ситуацію «дуже непогано» контролює, і у нас «дуже непогані» цифри» — Зеленський у Шустера.

«Дуже не погано контролює ситуацію»? Серйозно? Під тисячу хворих лікарів? А відсутність захисних засобів? А продані маски? А неконтрольовані попи РПЦ?

«Зараз треба вижити, потім вирулимо».
Ваша ж влада поставила людей намету виживання та незмогла забезпечити адекватну підготовку до пандемії. Тестування — провалене. Масова обсервація — провалена. Забезпечення лікарень — провалене. Підтримка населення та бізнесу — провалені…
По 500 гривень пенсіонерам, каже. Так уряд Зеленського забрав індексацію в березні. Зникла 13 зарплата. Підтримки бізнесу як немає так і в нормальних умовах не передбачається.

І головне — пафосні слова про МВФ. От лише «монобільшість» Зеленського з відомих причин досі провалила прийняття антиколомойського закону.

Цинізм, показуха і багато брехні.

Андрій Смолій

«У Раді багато акул, які хочуть потопити «слугу народу» — Зеленський.

Феєрично. У вас монобільшість. 250 штиків. Але навколо акули, що «хочуть потопити».

Ваша монобяльшість розвалилася. Ваші депутати зашкварились на 100 років вперед. Ваші 100% прокурори та міністри завалили економіку. Ваш «Офіс» потрапляє в корупційні скандали. Ваша влада провалила підготовку до пандемії. Але навколо «багато акул», що полюють на «слуг народу.

Мабуть ці «акули» це і є народ, якому все це стоїть вже поперек горла.

Андрій Смолій

Чучало, яке рік тому озвучувало фантазії про кінець епохи бідності, зарплати в тисячах доларів і заможне життя, сьогодні бігає по олігархічних каналах і розказує про те, що «зараз потрібно вижити, а потім розрулимо»…

Нарулився бля всього за рік.

Mason Lemberg

«Шторм так шторм, но зато, як Ви сказали, він же ідеальний», — Зеленський у Савіка.

Я би дуже радив пояснити Зеленському, що ідеальний шторм — це кінець, а не харашо і красівий капітан-лідєр на мостікє ?‍♂️
Ідеальний шторм — це коли його і усіх нас, а не він…

Ну, нічого, чувак хоч вперше на велике християнське свято в Україні.

А то, то Туреччина на Великодень, то Оман на Різдво…

Volodymyr Omelyan

На програмі у Шустера президент показал, що він не має доступу до реальної інформації. Він не ориєнтується у цифрах і це показує, що йому дають ті дані, які дозволяють йому бути у теплій вані, але не розуміти, що дійсно відбувається в країні. А коли він це оприлюднює, то виглядає посміховиськом. Я зацитую Зеленського та покажу, як він бреше. Навмисне чи не навмисне, але виглядає це погано.

1.?— І поки що, дійсно, такої кількості законопроектів якої прийняла монобільшість не було. За такий термін. Не було в істоії країни.

Для довідки:
За перші півроку року депутатами ВР VIII скликання було прийнято 173 закони, тоді як Ради IX скликання — 155 законів. Також депутати ВР VIII скликання зареєстрували більше законопроєктів, ніж їх наступники: 1,7 тис. та 1,3 тис. відповідно. Однак депутати Ради IX скликання частіше працювали в пленарному режимі. За півроку вони провели 72 пленарні засідання, їх колеги — 63. Частіше збиралися, але працювали менш ефективно. Законів прийняли менше.

2.? — Ну, якщо казати відверто про довіру до лідера, то те, що ми зараз бачимо, що довіра до мене, да, вона достатньо висока. Там, я не знаю 55-56%. Тобто це.. Довіра вона вище ніж вона була у мене після першого туру.

Для довідки:
Це банальна маніпуляція. Або це, м’яко кажучи помилка. Міряти треба з дати обрання. А опитування КМІС, зо було не так давно показало, що кількість позитивно оцінюючих діяльність президента за 7 місяців впало з 74% до 44%.

3.? — Всі хочуть, щоб «Слуга народу» пішла на дно
— Хто хоче? (Савік)
— Більшість у Верховній Раді…

Для довідки:
1. Склад Верховної Ради IХ скликання — 424 депутати
2. Склад фракції «Слуга народу» — 248 депутатів…
3. Президент не знає що таке більшість?

Borislav Bereza

Что они не делают, не идут дела!
Вова Зе — это ходячие 33 несчастья. Мало нам китайского вируса и российской войны, так ещё и родная украинская природа добивает столицу Киев. Как будто ветром, пылевой бурей, дымом и пеплом от пожаров Чернобыльских радиоактивных лесов, хочет выкурить его с резиденции на Банковой.

Я не помню в новейшей истории Независимой Украины такого всеобъемлющего песца. Было конечно разное, но что бы все и сразу. От пожара до дефолта, от войны до эпидемии. Впервые.

Даже сам Зеля это понимает. Удрал из Киева на учения военные. Где зная как его любят солдаты, командование выдало десантуре автоматы без патронов. А потом уехал в Закарпатье, в горы. Подальше от задымленной смогом столицы.
Вселенная уже не намекает, а открытым текстом говорит. Или мы меняем Зе власть или она меняет нас!

Oleg Helgiv

Останній обмін російських полонених на українських заручників навіть найстаранніша зелена пропаганда не здатна продати лохторату як перемогу. Бо коли з двох сотень утримуваних московитами людей (зі списку Денисової) нам повертають 20 і називають це «всіх на всіх», то навіть у дебільного виборця Зеленського виникає когнітивний дисонанс.

Насправді ж, цей провал є абсолютно логічним і неминучим слідством попереднього «тріумфу». Бо доти, доки ми мали в «обмінному фонді» людей для московитів важливих (безпеково, як Цемах, або пропагандистськи, як Беркути), доки вони квапилися повернути нам під виглядом обміну наших моряків (бо інакше отримали б санкції від Морського трибуналу), ми могли добиватися реального «всіх на всіх». Але Янелохові була потрібна термінова рейтингова перемога. І він зробив те, що зробив.

У результаті, сотні наших військових і переслідуваних за відданість Україні киримли залишаються в заручниках у Путіна. А ми не маємо жодних важелів впливу на процес. І Путін відверто не планує робити «жести» в цьому питанні на адресу Зеленського без додаткових поступок у інших, зокрема, суверенітету.

І про все це ми вас, зелених дебілів, попереджали ще тоді. Але вам було необхідно переконати себе в правильності свого голосування — і ви, всупереч логіці, той обмін радо вітали. Ось і маємо, що маємо.
П.С. Здається, я написав повну дурницю, бо чомусь вирішив, що виборця Зеленського справді цікавить доля українських патріотів, котрих чекісти взяли в заручники

Karl Volokh
Поделиться:
Загрузка...