Категории: Мнение

Зеленський таки мав рацію

Вони фізіологічно інші. І коли їх «команду» набирали по оголошенню, в ньому, швидше за все, були вказані необхідні фізіологічні відмінності. Які унеможливлюють зв’язок зі своєю країною, і відчуття себе частиною єдиної нації.

У глибині їх мозку просто відсутній якийсь центр, який відповідає за те, що більш за все відрізняє людину від тварини, і робить її суспільною істотою. Той, що наділяє його не тільки основними інстинктами «їсти-пити-розмножуватися-уникати небезпеки», але й дозволяє бути частиною цілого. Ці смішні і непотрібні багатьом речі називаються — «мораль», «емпатія», «громадський історичний досвід», «критичність», «колективна безпека», і «особиста відповідальність». Ну і «свідомість» — яку ці ж люди давно спробували зробити смішним мемом.
Всю різницю я показав в цій картинці — це просто. У двох фотографіях і в двох цитатах.
На першій світлині медик 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади Світлана Земліна. Ця маленька, тендітна дівчина витягла з під вогню пораненого під Шумами. І її слова — про що вона думала, коли полізла в жорсткий заміс, де тільки що загинуло чотири людини.
Ні про що вона не думала. Крім виконання своєї головної функції — рятувати і захищати. Це працював той самий центр мозку. Який відповідає не за себе — за інших і спільне.
На другій світлині депутат ВР від «Слуги народу» — Анна Колісник. Вона не під вогнем. Вона в кріслі залу Верховної Ради слухає виступ Хомчака. В якому він розповідає про посилення російської загрози та обставини загибелі 4 військових під Шумами. В черговий «провокації» росії. В умовах доктрини «просто перестати стріляти», до якогї сам же і доклав руку.
І депутат пише — «Треба валити з цієї країни». Працює простий базовий інстинкт самозбереження. Ця людина, вибрана у вищу владу країни — ніколи не буде «витягувати з під вогню» нікого. А країну — тим більше.
Дівчина-медик — представник тієї частини країни, яка називається незрозумілим для багатьох словом «Нація». Це коли усвідомлення своєї країни, історії, відповідальності за інших і за загальне — дозволяє здійснювати вчинки, що ведуть до виживання суспільства. Так чинять опір пворогові, що перевершує. Так будують свою країну, а не тільки особистий добробут і кайф. Так допомагають слабким і нужденним. Так всі разом навалюються на біду. Або святкують перемогу.
Слава Богу, що структура, в якій кількість усвідомлення людий в більшості — це Армія. Інакше Україна давно б лягла. А ,так у нас всіх є захист, і шанс на порятунок, в разі серйозного погіршення ситуації.
Дівчина-депутат реагує на рівні особистих інстинктів. Примітивно і просто.
Фізіологічно. Більшість з «більшості» — саме такі. Тому, з цієї сторони шансів у нас немає. Вони не будуть рятувати країну. Ні в військовому, ні в політичному, ні в економічному плані. І вся ця епідемія їм — до дупи. Вони вакцинуються як «публічні особи», або за гроші «правильною вакциною», і будуть водити амури в телефоні, коли хтось буде зачитувати зведення про померлих від вірусу.
Ну, або напишуть в черговий раз, що «потрібно валити з цієї країни».
І вони звалять, коли вам буде зовсім зле. Без різниці — війна це буде, або чума. Підкоряючись інстинктам вони з’їдять, вип’ють і засвоять все до чого дотягнуться. І звалять.
І коли ви чуєте про те що «вони змінюються» — не вірте. Всі їх «правильні дії» — це просто «правильні слова». Ширма, димова завіса, яку вони ставлять з інстинкту самозбереження. Щоб їм не заважали їсти-пити-розмножуватися-набивати нору. Вони просто не можуть пв інший спосіб. Вони фізіологічно інші, і цим пишаються.
Що робити? Готуватися до змін. Готуватися до нового шансу і важкої роботі. І наближати все це, крок за кроком.
Ми зробили багато, але не змогли зробити головне. Розбудити сплячу частину мозку у більшості в своїй країні. Зробити їх частиною Нації.
Тому поки переважають основні інстинкти.
Тому на вершину піраміди вони підносять «фізіологічно інших».
Але є і хороші новини. Те що вони вже замислюються про втечу — це дійсно добре.
«Пора сваливать из этой страны» (с).
Все. Гниди прібарахлілісь.
Вони занурили у збитки держпідприємства (прибуткові за бариги).
Вони торгували державними посадами.
Вони навісили на нас сотні мільярдів нових боргів.
Вони нажились навіть на епідемії — маски вкрали і продали за кордон. І тепер у нас по 400 людей вмирає щодня, а вони вакцинацію навіть не почали (бо, як казав Міша Бродьский, привилися таємно ще в січні).
В 2019 відбулася змова. Нашу країну, яка в цей час вела війну, захопила мафія.
Це афера століття. Вони вкрали в нас вже не те, що сотні мільярдів, рахунок вже йде на ТРИЛЬЙОНИ гривень.
Бо Україна для них це — «ета страна».
«Ету страну» і ету «тупую біомассу»(с) треба грабувати і навіть внуків і праправнуків збагатити за її рахунок.
Вони мають бути відсторонені від влади.
Але після зміни влади в нас має бути чіткий план. Не тільки відсторонити їх, а ВСЕ оце організоване злочинне угрупування ми маємо відправити на нари.
Їхній Фунт це їхнє вразливе місце. Вони думали, що перепишуть на нього державу, а самі сховаються в тіні за його спиною. Але на всіх документах стоїть його підпис. Цього цінного свідка ми маємо захопити, і ні в якому разі не допустити його знищення у революційному угарі. Він має потрапити до нашого слідчого і за угоду з ним дати цінні покази НА ГЛАВ кланів мафії. Як змовлявся з ними на отих зустрічах на фото з попільничкою? На які хлібні посади призначав їхніх подільників? Яким чином разом ділили награбоване? Куди і на які рахунки в офшорах виводили і на яких підставних осіб записували? І так далі.
А потім притягнути Великих Босів. Ось це має стати нашою метою. Всіх цих хитрожопих потвор, які десятки років нас грабували і на своїх каналах втюхали нам цю гниду, завдяки чому за два роки у списку Форбс злетіли, наче шалені. Ілони Маски ху*єві. А їхнє барахло включно з зомбоантенами і наташкою борщовий набір має бути конфісковане по рішенню Краматорського суду і піти на фінансування Армії, доріг і пенсій.
І щоб всі інші запам’ятали назавжди: це НАША країна, а не ніяка «ета страна».
Теги: ГлібБабіч

Последние новости

Уражено центр космічного зв’язку у Московській області

Уражено центр космічного зв'язку у Московській області, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру ворога. Результати ураження порту "Кавказ" ⚡️21…

7 часов назад

Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб

Сили оборони уразили у Воронежі завод із виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Для…

13 часов назад

Постачання Криму та удари України

2023 року тодішній міністр оборони РФ Шойгу заявив, що російським військам на українському фронті  щодня потрібно 10-15 тисяч тонн палива та…

16 часов назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.06.2026​

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 20.06.2026​ 1. Удари українських дронів по паливній інфраструктурі призвели до втрати…

16 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 22.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

16 часов назад

Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми

Ударні БПЛА Лютий атакували портову інфраструктуру морського порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ. Про це повідомляє OSINT-канал Exilenova. На опублікованих кадрах можна…

1 день назад