Зеленський роззброює армію. Це призведе до катастрофи, — Турчинов

141
В режимі війни з Росією на сході України потрібно виділяти великі ресурси на обороноздатність країни. Влада ж робить навпаки

Про це заявив екс-секретар РНБО Олександр Турчинов.

“Зеленський часто акцентує увагу на тому, що вони збільшили кількість виробництва снарядів для артилерійських систем, створюють нові зразки дальнього ураження і взагалі, покращують обороноздатність країни в рази. Але хочу його поправити, всі присвоєні ним досягнення були закладені ще за минулої влади”, — заявив Турчинов,

Також екс-секретар Ради національної безпеки та оборони України вважає, що головним досягненням влади є збільшення корупційних схем в оборонному секторі країни.

“За час попередньої влади українські розробки відповідали стандартам НАТО. Оборонний сектор працював досить потужно, щоб дати відсіч будь-якій військовій агресії. Тепер же армія банкрутує та знищується. ЗСУ поглинула корупція. І це все завдяки владі Зеленського”, — додав Турчинов.

Нові ресурси у ракетні програми не вкладалися

Турчинов прокоментував нещодавні заяви президента Володимира Зеленського про розвиток ракетної та інших оборонних програм в Україні.

«По-перше, все про що говорив Зеленський, то він до цього немає жодного відношення. Всі ці проєкти відпрацьовувалися за часів пятого президента Порошенка. Я безпосередньо опікувався ракетними програмами. Останні вдалі пуски відбулися на початку цього року. Але це було зроблено завдяки профінансованому нами державному оборонному замовленню на 2019 рік. І це останнє, що отримала оборонна галузь у цьому питанні», — сказав Турчинов.

За його словами, після цього нові ресурси у ракетні програми, у виробництво артилерійських снарядів уже не вкладалися.

«І це колосальна проблема. У програмі задіяні великі підприємства, для яких державне оборонне замовлення було головним джерелом існування», — додав Турчинов.

 

Поделиться:
Загрузка...