Зеленський просив Дубінського вийти із фракції, той відмовився

123

Президент Володимир Зеленський просив вийти нардепа Олександра Дубінського із фракції «Слуга народу», той відмовився.

Джерело співрозмовники УП в «Слузі народу»

Зеленський про Дубінського заявив, що той має піти із фракції, щоб не підставляти «Слугу народу» під удар і зазначив, що попереджав нардепа ще до санкцій, щоб той не ліз у тему плівок і не зв’язувався із Деркачем, бо той є агентом ФСБ.

Також президент нагадав, що Дубінський «розколював фракцію весь час», і що його «журналістська діяльність» під час депутатства знижувала рейтинг і імідж фракції.

Співрозмовник зазначає, що за Дубінського вступився Бужанський, мовляв, фракція має своїх підтримувати, на що Зеленський відповів, що вони саботували багато законопроєктів, натякнувши, щоб не апелювали до командності.

Також джерело розповідає, що Дубінський кричав, нібито нардепка Анастасія Радіна зрадила Україну, працює на іноземні спецслужби, а «шабунята й соросята» його оббрехали й ввели Зеленського в оману.

Президент у відповідь на це заборонив нардепові прикриватися ним, а звинувачення Дубінського у бік Центру протидії корупції» назвав дитячими, пояснивши що «це не гілка влади, а громадська організація, щоб її критикувати». Також Зеленський порадив Дубінському утриматися від виправдань.

Глава держави запропонував фракції зібрати голоси «за» та «проти» Дубінського, а сам готовий зустрітися з керівництвом фракції та обговорити, що робити далі.

Співрозмовник переконаний, що ключовий месседж – Дубінський має піти, а сам Зеленський не хоче вирішувати проблему із санкціями.

Суперечка президента з нардепом тривала понад 30 хвилин.

  • США запровадили санкції проти 7 громадян та 4 медіа України через втручання у президентські вибори Сполучених Штатів. Зокрема, під санкціями нардеп «Слуги народу» Олександр Дубінський, експомічник нардепа Андрія Деркача Дмитро Ковальчук, колишній прокурор ГПУ Костянтин Кулик, екснардеп-утікач Олександр Онищенко, а також оточення Деркача – Антон Симоненко, Андрій Теліженко, Петро Журавель.

pravda.com.ua

P.S. Зе!Днюха
Не скажу як зараз, а раніше було так:
От, наприклад, у міністра днюха.
Ну і, звичайно, на цей день збирають колегію міністерства. Усі начальники галузевих управлінь цього міністерства з усіх областей, усі підвідомчі організації у Києві – офіційно, під відрядження приїздять до Міністерства на колегію.
Щоб, значитьця – вапроси рішать. Про країну думати.
Приїхали, зареєструвалися. Сидять, дружньо один одному підморгують.
А воно вже близько до обіду так. Вже колегія іде години чотири.
А із сусіднього із залом кабінету – так пахне, так пахне.
Да, ви правильно подумали. Міністр, щоб двічі не збирати всіх – в один день пакує дві події.
Перше – колегію відбути. Бо все одно за річним планом щоквартально має бути.
Ну і заодно, привітання від вірних васалів вислухати, подаруночки отримати.
Ну і фуршет – скатерть-самобранка. Навалюйся – їж-пий.
А підвипили – спілкуються колеги – які у кого проблеми, хто і як тендер відпетляв. Ну і за жизнь.
Так я про шо.
Сьогодні Володимир Олександрович збирає фракцію.
Але дуже хитро.
Перед тим, як по чарці усім наллють – спитає він їх грізно, заглядаючи в очі – щоб поклялися на (ну там хто на чім: на біблії/корані/талмуді + Юзік – той буддист) проголосувати за Юрія Вітренка на 1-го віцепрем’єра і шоб міністром без приставки.
Ну і ми ж розуміємо, якщо призначать Вітренка — у кріслі Шмигаля з’явиться кнопка і сидіти там йому стане боляче. Буде шмигать парніша.
Потім – важлива тема – правилово зробити Дубінському. Воно ж, канєшно, не гоже хлопця нізащо з братви викидати, але ж, панімаєш… погано з дому пишуть…
Вобщем, берем попкорн і запасаємося терпінням. Дивимся кіно про Днюху Найвеличнішого.
Мій прогноз: Дубінського викинути з фракції у них зараз голосів не вистачить. А сам він із принципу не піде. Бо за шо?
Проти Гонтарєвої і Смолія топив – усі ржали? А зараз що – в кущі?
А ось Вітренко може і набрати голосів. Там же ж на стрьомі ще за нього дружно так групи «Довіра», «ЗаМайбах».
Ну і недаремно ж він кричить останнім часом про прямі поставки газу з Росії.
Тут і ОПЗЖ може впевнено по кнопках вдарить.
Ну а потім фуршет, друзі, потім фуршет.
Для того і локдаун припинили.
———-
Фракція «Слуги народу» сьогодні на своєму засіданні спільно із Зеленським так і не прийняла рішення про вихід Дубінського. Саме Дубінський відмовився виходити самостійно.
Зеленський в повному шпагаті. Не здатний керувати ні країною, ні своєю монобільшістю, а отже віднисини з США та адміністрацією Байдена летять в прірву.
Що там, Зелеський хотів поговорити з Байденом? На інавгурацію? Чи хоча б телефонний дзвінк? Не буде цього поки відверто зашкварені особи Коломойського будуть займати чільні посади в партії президента. Розумієте, чим це взагалі загрожує Україні?
Зеленський привів в парламент людей, котрі камінь за каменем руйнують наші міжнародні відносини, знищують Україну зсередини, множать на нуль всі наші успіхи. Тепер він сам не здатен навести лад навіть у себе. Кому це вигідно? Та таким як Деркач, Медведчук, той же Путін. Які ж вони задоволені з відвертої недолугості тих хто сьогодні керує державою. Вони, п‘ята колона Кремля, потирають руки і чекають коли все кінцево завалиться.
Зеленський думав що він прийде і стане «найвеличнішим лідером сучасності», а завершиться це все дуже погано для всіх. Для України. Для народу. А Зеленський вже зробив свій вибір…
Поделиться:
Загрузка...