Зеленський повертається з Німеччини без натяку на зупинку «Потоку-2»

93
Зеленський повертається з Німеччини без натяку на зупинку «Потоку-2», зато з пропозиціює прийняти капітулянську «формулу Штайнмайєра».

Отлічно з’їздив, нічого не скажеш, молодєц.
Це чергова катастрофа насправді, яку мало хто помітить за відосікамі та красивими фоточкамі саааамово человєчново.
То Порох привозив санкції проти РФ та макродопомогу від ЄС, в який збирався подавати заявку на вступ в 2024 році — за що і був прибраний зусиллями Кремля руцями лопоухого українського населення.
Тепер воно гарантовано ставатиме біднішим, а ще прирекло своїх дітей або на путінське рабство, або на війну — бо Путін все чітко сформулював, вже навіть українською мовою, щоб дійшло до всіх.
Хоча може і не дійти — якщо рішення народу самона-ї-бнутись виявиться сильнішим.
Валерій Прозапас

.

Є таке містечко Дрогобич на Львівщині. Поруч з ним є ще Трускавець, Борислав, Східниця, Стебник
Все ото разом і місцеві села формують виборчий округ, в якому на минулих парламентських виборах переміг «слуга» Орест Саламаха.
.
Переважна більшість мудрого наріду, який там живе — щирі українці, справжні патріоти, віряни, хоч до рани прикладай.
А вибрали вони своїм депутатом істоту, яка внесла правки в мовний закон і хоче вивести телебачення з-під дії закону про мову, дозволивши рашистам і російській мові знову окупувати екран і мізки українців.
.
В цій історія вся суть «боротьби» «справжніх патріотів» впродовж цих років. Боротися століттями за Україну, щоб потім обрати якесь чмо, яке продавшись за пучок рублів, поверне все взад.
І це, звісно, не тільки про саламаху.
Mason Lemberg

«Ми ніколи не допустимо, щоб наші історичні території і близьких для нас людей, які мешкають там, використовували проти Росії. А тим, хто вдасться до такої спроби, хочу сказати, що в такий спосіб вони зруйнують свою країну.» — ось і відповідь Путіна на всі спроби додіка шутками-прібауткамі зупинити війну.
Територіальні претензії і обіцянки нового геноциду з перехрещенням укрАїнцев в адінарот — ось що ми отримали на спроби Зеленського стати на коліна, заглянути в очі і «не провокувати». Всі казки Зеленського про зійтися «на сєрєдінє» наштовхнулися на миттєві погрози забрати всі «тєриторіальниє подіркі Українє».
Українцям на ТВ підсунули самообман: воювати так важко, кров захисників так страшно — оберіть Петрушку олігархів! — він легко про все домовиться з Путіним, бо вже розважав його грою на піаніні. Українці повірили і обрали зрадника.
Результат на табло.
Власники Зеленського грабують країну, на Сході росіяни продовжують вбивати українців. Але про це по ТВ олігархів мовчок. Бо «штоби остановіть войну і корупцію, надо просто пєрєстать о ніх говоріть». Нехай Росія вб’є хоч всіх українців до єдиного — їм плювати. Хай хоч і всі українці закінчаться — у зелених бенефіціарів приватні літаки давно заправлені. Слуга куніцкій дістане паспорт країни, в армії якої служив під час АТО, і дрисне на батьківщину. А ти подихай, якщо лох. Хаха. А коли минеться і українець своєю кров’ю і потом відстоїть країну, вони винирнуть знову з ностальгічними розповідями про долар по 28 при бубочці, який «при вас став по 150». Обирай нового бубочку мами Рімми.
Насправді ми давно мали виривати язики з головами всім клоунам, які сміли обсміювати нашу мову, культуру, Армію і історію. Наша мова і армія це те, що захищає нас від казок про одінарод і голодоморів. А які з клоунів захисники нас від путіна, ми вже побачили.
Джон Сміт

Πραβдοργδ:
А пам‘ятаєте як ми попереджали що тих, хто воює проти росії, при зеленому мародері будуть саджати?
Антимайдан при владі…
КиївМіськБудда:
Коломойський, Ахметов і Фірташ злили Україну руками і ротами Бігуса, Найєма, Іванова, Лещенка, Гордона, Арестовича і Ко, на чолі яких, звичайно, еталонний жлоб і малорос Зеленський
Йозеф Кнехт:
Наркоман Юрченко застава 3 млн,генерал Павловський — тримання під вартою або застава 470 млн. Бойовому генералу доведеться заплатити більше ніж наркоману в 156 разів. Я вже не кажу про Медведчука, з яким Зе нещадно бореться. Фігово бути бойовим генералом в часи диктатури клоунів.
Herman Aksom:
А от брагарів і юрченків не судять. Бо вони мирно довбили наркоту в 14-му. І Дубінського не судять, бо він мирно обслуговував російську пропаганду. І Зеленського не судять, бо він розважав окупантів і глумився з загиблих на Майдані. Судять лише тих, хто став на захист України.
КыроакоВинищувач:
Тв@рі заарештувати Павловського,але побоялись,шакали,одягнути бойовому генералу кайданки!
Застава майже в 500 млн.грн-рекордна сума серед застав за всю історію України!
Медведчуку за..ли заставу робити.
Оцініть різницю підходів до московитського ватажка і українського генерала!
Hellis:
Bсе еще хуже, чем мы предполагали. Полный провал Ze в Германии. Требование выборов ДО получения доступа к границе, и имплементации формулы Штайнмаера. В качестве подачки — вакцины. И совершенно не случайно Путин синхронизировал выход своего бреда о «братском народе» с этим визитом

Поделиться:
Загрузка...