Зеленський пообіцяв пенсії ізраїльтянам, хоча мешканці ОРДЛО і Криму їх не отримують

197
Президент Володимир Зеленський пообіцяв прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньяху ратифікуватиугоду про виплату пенсій колишнім українським пенсіонерам, інвалідам та ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які репатріювалися в Ізраїль після 24 серпня 1991 року.

Про це Нетаньяху написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Українські Новини.

«Я вдячний йому (Зеленському, — ред.) за рішення просувати в парламенті ратифікацію договору про виплату пенсій ізраїльтянам, вихідцям з України», — написав прем’єр Ізраїлю.

Дана угода була підписана ще в 2008 році.

Зазначимо, що Україна не платить пенсії мешканцям анексованого Криму і окупованих Луганської та Донецької областей, якщо вони проживають на цих непідконтрольних територіях. Щоб отримати свої виплати, пенсіонери півострова і ОРДЛО повинні переїхати в будь-яке підконтрольне Україні місто і звернутися в управління Пенсійного фонду за районом, в якому вони в цьому місті проживають. Щоб отримати пенсію за весь час, їм потрібно оформити довідку переселенця і разом з нею надати ще ряд документів — заяву про запит пенсійної справи, копії та оригінали документів, що засвідчують особу пенсіонера, паспорт, пенсійне посвідчення, заяву про перерахування пенсії на рахунок в Ощадбанк.

Після цього пенсіонер повинен довести, що він дійсно проживає за заявленим місцем, а не на окупованій території або в Криму. Для того, щоб в цьому переконатися, представники управління приходять на адресу, яку вказав пенсіонер, і перевіряють, проживає він там насправді чи приїхав на кілька днів до родичів, щоб отримати свої гроші. Іноді вони ставлять пенсіонеру питання на знання квартири і кілька разів можуть уточнити, коли він планує повертатися до себе додому.

Після цього співробітники управління відвідують пенсіонера кожні півроку, щоб перевірити, чи не повернувся він в ОРДЛО або на півострів.

Майже 70% українських пенсіонерів живуть на пенсію нижче середньої.

P.S.

Під час візиту Нетаньяху в Україну ми отримали несподівані поступки Президента України Зеленського інтересам Ізраїля, на шкоду інтересам України. А саме:

згоду виплачувати пенсії громадянам Ізраїля-репатріантам з України.

згоду на відкриття представництва України в Єрусалимі (міжнародна спільнота категорично засуджує, ключові торгівельні партнери України виступають активно проти).

На початок 2019 року для Коломойського залишилось лише одне відносно безпечне місце в світі, де він міг сховатися від українського і американського правосуддя — Ізраїль. Навіть звична Швейцарія стала для нього ненадійною.

Попри думку, що Ізраїль не видає своїх громадян, насправді, якщо сильно хочеться, то можна. Особливо, якщо цього захоче США, де ФБР розслідує оборудки Коломойського.

Коломойський в Ізраїлі був зобов’язаний купляти собі лояльність місцевих спецслужб. Спецслужби Ізраїля були зобов’язані використовувати його для посилення впливу Ізраїля в Україні.

Далі. Маючи в Україні потужний інформаційний ресурс у вигляді медіагрупи 1+1, на якому перед виборами розганяли найцинічнішу брехню (на зразок вбивства Порошенком власного брата), Коломойський зумів привести до влади лояльну і залежну від нього особу. Після цього одну з ключових посад в країні отримав його адвокат.

Тепер зводимо все це разом і на виході маємо:
українські спецслужби зобов’язані дослідити можливий вплив на українського Президента зі сторони ізраїльских спецслужб.
Як мінімум Контррозвідка СБУ має відкрити провадження за ст. 111 — Державна зрада. Державна зрада може проявлятися не тільки у вигляді переходу на бік ворога під час війні, але також в допомозі іноземній державі з втручанням у міжнародну політику України, посилення економічної залежності України від іншої країни і тд.
Короче Вова нагуляв собі на статтю. Звонимо Баканову по поводу цього чорта.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...