Зеленський нищить відносини зі стратегічним міжнародним союзником України

175

Напередодні у The Washington Post вийшов матеріал щодо зливу розмов між Байденом та Порошенком чотирирічної давності, які опублікував проросійський нардеп Деркач і поширили канали Медведчука та Коломойського.

Американські експерти ще з заголовку зазначають, що жодного скандалу і наслідків для Байдена старшого чи п’ятого президента України не буде, бо і американський виборець, і американський політикум бачать зовнішнє втручання Кремля в цю історію. В сфабрикованих та перемонтованих розмовах між Байденом та Порошенком немає жодної нової чи компрометуючої інформації.

Єдиний, хто не бачить далі свого носа – Зеленський. Своїми заявами на пресконференції він вже став токсичним для американської владної верхівки, хто б не переміг на виборах восени. На жаль, Зеленський підставив всю Україну, яка тепер може втратити двопартійну підтримку США у протистоянні російській агресії.

Ймовірно, так звані «радники» президента запропонували йому загладити провину перед Трампом за скандал з імпічментом, а заодно вдарити по Порошенку. Однак, Зеленський, який не здатен думати стратегічно, став учасником кремлівської інформаційної операції, спрямованої на руйнування двосторонніх відносин України та Штатів.

Проти Порошенка ручна Генпрокурор Венедіктова майже відразу після публікації записів відкрила справу за статтею державна зрада. Але за визначенням у Кримінальному кодексі держзрадою вважається перехід на бік ворога в період збройного конфлікту. США не є ворогом України, а отже й застосування Ст.111 є виключно дешевим інформаційним шумом пропагандистів Кремля. Про це може не знати профан Зеленський, але якщо в такому питанні не орієнтується діюча Генпрокурор – це знущання над правосуддям.

Наразі є велика небезпека, що Україна залишиться сам-на-сам з Росією після осінніх виборів у США.

Helgi Sharp

Поделиться:
Загрузка...