Зеленський назвав святкування Великодня вдома проявом турботи й любові і поїхав у Карпати ВИДЕО

303

Президент Володимир Зеленський сказав, що під час пандемії зустрічати Великдень вдома — прояв турботи і любові.

«Я вітаю всіх, хто відзначає цими днями Світле Воскресіння Христове. Це велике свято символізує перемогу життя над смертю, а ми з вами живемо в такий час, коли заради цієї перемоги ми відзначаємо Великдень вдома. Однак в цьому для нас немає нічого страшного, сумного, тим паче гріховного, передусім тому, що це і є виконання християнського обов’язку, а саме — турботи і любові до свого ближнього. А ще ми знаємо, як багато серед нас тих, хто відзначає Великдень не вдома, а на фронті, на передовій, у боротьбі за мир, або на медичному чергуванні біля ліжок із захворілими у боротьбі за здоров’я, у боротьбі за життя», — йдеться у великодньому привітанні президента України.

«Нехай Великдень наповнить наші великі серця великою силою і добром для великих справ та великих звершень. Нехай Великдень принесе вам велику радість, велику надію, велику любов, нехай Великдень принесе вашим родинам велику злагоду та великий достаток, нехай Великдень принесе нашій Україні великий мир», — побажав Зеленський.

Православний Великдень цього року відзначають 2 травня.

А 1 травня, як повідомляє видання «Йо, Верховина«, подружжя Зеленських знаходилося в Карпатах.

Президент і перша леді фотографувалися зі своїми екскурсоводами та іншими місцевими жителями. На фотографіях усі були без масок.Фото: verkhovyna.life

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою побували на екскурсії в хаті-музей «Тіні забутих предків» у Верховині, де жив і творив Сергій Параджанов, а також відвідав музей «Гуцульської магії», де йому подарували трембіту.

Ніхто не очікував, але сьогодні 1-го травня Верховину відвідав, Президент України, Володимир Зеленський. Це був не офіційний візит, а відпочинок

Разом із дружиною побували на екскурсії в хаті-музей «Тіні забутих предків» де проживав та творив Сергій Параджанов, провела для них екскурсію місцева гуцулка пані Галина,verkhovyna.life

P.S.

Президент Володимир Зеленський таємно відвідав Прикарпаття, проте з’ясувалось, що він поїхав туди не працювати, а відпочивати.

До президентської резиденції в с.Гута, де на Зеленського чекали активісти з плакатами, навідались журналісти Прямого”.

“Ймовірно, на цьому гвинтокрилі прибуває на Прикарпаття президент Зеленський у резиденцію в с.Гута, а не в обласний центр і не на об’єкти, які він мав інспектувати. За інформацією джерел, президент летить у Карпати не працювати, а в черговий раз відпочивати на Великдень серед карпатських краєвидів”, – йдеться в сюжеті.

Зазначається, що в цей час у центрі Івано-Франківська люди з Офісу президента біля ОДА зібрали журналістів, щоб їхати на об’єкти, які, нібито, приїхав перевірити президент. Мова йшла про дороги та лікарні, які саме чиновники тримали у секреті. Врешті на ревізію доріг чиновники поїхали самі.

Біля резиденції у с.Гута Зеленського зустрічали місцеві активісти з плакатами. “Коли в країні восьмий рік війна, коли окуповані території, коли гинуть наші воїни, президент знаходить собі час на відпочинок. Хочеться зрозуміти, як можна відпочивати, коли стільки проблем в державі. На одному стадіоні Володимир Олександрович сказав, що я ваш вибір. Пройшло два роки. Я б хотів йому сказати, що Ви наша ганьба! Чому ветерани АТО заарештовані? Чому Антоненка не звільнили? Гарантом усіх цих справ був особисто Зеленський. Він брав на себе зобов’язання, що Україна буде однією з перших у Європі провакцинована. Де провакциновані українці?”, – наголосив активіст ГО “Справа громад”.

Крім того, один з учасників акції додав, що, якщо у 2018 році він пишався Україною, то зараз це просто сором. “Сором, який іде не від народу, а зверху”, – зазначив він.

“Ми хочемо звернути увагу президента на людей. Щоб він згадав, що є гарантом, який обіцяв нам краще майбутнє, але, на жаль, став нашим вироком”, – додала активістка.

Зазначимо, в учасників акції дуже багато питань до президента: про війну, про затриманих ветеранів, про президентські відпочинки, про неправомірні рішення та призначення, про шоу під час виборів у 87-му окрузі в Надвірній та не чесний підрахунок голосів. Всі ці питання активісти хотіли особисто поставити Зеленському, проте охорона не пустила їх за огорожу. Тому питання до президента залишили на паркані.

Адміністрація та охорона резиденції на запитання, чи прилетів президент, утримались від відповіді.

 

Поделиться:
Загрузка...