Зеленський: «мені вистачає ВК і Однокласників,там мене люблять»

287

Ранее неизвестный науке коронавирус головного мозга… навіть не уявляю, якби на його місці був якийсь дурачок)

Юрій Каракай:
Утром интервью Зеленского охарактеризовал лишь одним словом — «жах».

Попробуем разложить ужас на составляющие.
1. То, что страной управляет человек с интеллектом Губки Боба, желающий заразится коронавирусом, чтобы успокоить граждан — несколько напрягает. Не знаешь просто, какие ещё идеи приходят в эту не отягощенную разумом голову. Очень сложно представить, чего от него вообще можно ожидать.

2. «Принципово у Facebook не ходжу, через армію ботів Порошенка» — это очень нарциссический Губка Боб, не воспринимающий критику и абсолютно лишенный представления о достоинстве. К слову, Порошенко никогда бы себе такого не позволил.

3. «Не могут быть мэры против вертикали власти» — это очень советский, тоталитарный Губка Боб, наглухо живущий в парадигме русского мира.

4. И главное. Именно такой инфантильный, малограмотный, самовлюблённый, совковый хам нравится очень многим гражданам моей страны.

Йозеф Кнехт:
Зе каже, що не ходить до Фейсбуку через армію ботів Пороха. Нагадаю свій твіт, який був написаний в день обрання Зе президентом:
«Я думаю, що для нової влади справою честі буде знайти «українське ольгино», цю фабрику порохоботів. Де ж блд сидять ці проплачені боти? Бородата піхва їм в допомогу. А я залишаюсь порохоботом.»

Що завадило Баканову знайти фабрику ботів Пороха за цей рік? Може досить вже прикриватися ботами, а чесно сказати, я боюся. Боюся людей з критичним мисленням.

— Скажіть йому, що Порох у нього під ліжком уночі ховається! Хай боїться!

— Вже мрію про фазу «я на вулицю не вихожу принципово через армію порохоботів»

Зеленський: «мені вистачає ВК і Однокласників,там мене люблять»

Як же боїться це сцикло Порошенка!!! Може вже час нах Москау? Там нема порохоботів і їхнйої армії. Наразі.

Дмитрий Чекалкин

Чимало людей після історії про «коронавірус на Банковій» зробили невтішний висновок щодо розумових здібностей Янелоха. Значно менше констатували аналогічне після його висловлювань про місцеве самоврядування.

Тут би варто зрозуміти, що децентралізація є не просто однією з реформ постмайданівських урядів, а The Reform. Вона зламала атавістичну совкову пірамідальну систему влади, передала повноваження на місця, де набагато ліпше розуміють проблеми конкретного регіону, мала величезний антикорупційний ефект (вперше уряд відмовлявся на користь мерів від права розподіляти сотні мільярдів гривень на рік) тощо.

Реформа ця гаряче підтримувалася Заходом і отримала найвищу оцінку з усіх, проведених в Україні. Практично відхід від неї не просто малоймовірний (МВФ не дозволить), але й саме посягання на неї дуже компрометує будь-якого політика, виставляючи його автократом, ретроградом і корупціонером у очах партнерів-спонсорів. Не кажу вже про ставлення голів місцевого самоврядування — людей сьогодні дуже впливових і авторитетних у громадах.

І що робить Зеленський? Відкрито атакує реформу, артикулює мрію про повернення в центр найбільших бюджетів, «наїжджає» (не лише вербально, а й за допомогою правоохоронців) на мерів, котрі наважуються його критикувати.

Я б іще зрозумів, коли він свій саботаж вів потайки. Але відкрито оголосити всіх незгодних «сепаратистами»? І це при тому, що шанси перемогти в цій боротьбі майже нульові? І перед самими місцевими виборами, котрі без підтримки мерів він гарантовано програє? І все це лише тому, що його комплекс неповноцінності не дозволяє йому терпіти критику з боку «якихось» місцевих керівників?
Як хочете, але він-таки ідіот.

Karl Volokh

 

Поделиться:
Загрузка...