Зеленський і досі не відреагував на трагедію в Києві

287

Зеленський і досі не відреагував на трагедію в Києві. Хоч ще рік тому навіть шаурма на заправці була темою для бадьорого відосика.

Розумію, він на самоізоляції, але офіс міг написати кілька рядків прес- релізу і висловити співчуття родинам загиблих від вибуху. Он, попри свмоізоляцію, зміг же Зеленський дистанційно поспілкуватися з канадською газетою The Globe and Mail. Шо світ дізнався з цього інтерв’ю? Зеленський вчергове поплакався , як він втомився і не бачить дітей...

Верховний Головнокомандуючий воюючої країни, солдати якої роками не мають ротації, відпустки , не бачать дітей і дружин місяцями, не мають такої привілеї, як бодай вночі поцілувати солодкі носики , щоразу скаржиться, як він втомився. Скажіть йому хтось, що це так само вульгарно, як лимони Тищенка….

В інтерв‘ю Зеленський знову традиційно наїхав на Порошенка, але ключове- розписався в повному провалі своєї зовнішньої політики і невмінні балансувати, обираючи пріорітет для країни. Днями в ООН відбулося голосування за непостійного представника Радбезу. Серед інших , на цю важливу роль претендувала Канада- наш надійний і вірний партнер, лобіст і адвокат на міжнародній арені, країна з великою і впливовою українською діаспорою, друг, який чітко тримає антипутінські санкції і блокує повернення РФ до G7, надає нам військову допомогу і інструкторів. Кого ж підтримала своїм голосуванням?

Норвегію і Ірландію …, більше того, перевіс був в один голос, Канада програла… Отже наш голос « прокатити» Канаду став вирішальним і наступні 2 роки ми не матимемо в Радбезі ООН сильного і надійного адвоката. Це просто за межею мого розуміння наших зовнішньополітичних пріорітетів.

В інтерв’ю канадському виданню Зеленський на зеленому глазу заявив, що всі країни- кандидати в непостійні члени Радбезу ООН , є партнерами України, незалежно від результатів голосування…. Дипломатія, як і політика- це мистецтво можливого. Там треба жорстко захищати інтереси своєї країни і світ це зрозуміє .

Але це це у випадку, якщо в країни існує зовнішня політика. Мені важко уявити ( хоч і здогадуюся), що думають про нинішню українську владу в Канаді, де рік тому Зеленський насолоджувався фантастичним видом на водоспад .

Iryna Gerashchenko

Поделиться:
Загрузка...