Зеленський дійсно відрізняється від Порошенка

152

Volodymyr Ariev:
Зеленський дійсно відрізняється від Порошенка.

Порошенко посилював оборону України від агресора, Зеленський здає зайняті Збройними Силами українські території.

Порошенко відновив армію від повного розвалу до програми власних крилатих ракет, при Зеленському ракетна програма зупинена і новий міністр відмовляється від стандартів НАТО.

Порошенко створив міжнародну антипутінську коаліцію, Зеленський її майже розвалив.

Порошенко протистояв Путіну, Зеленський заглядає покидьку в очі.

При Порошенку діяв принцип «Нічого про Україну без України», при Зеленському самі знаєте як.

При Порошенку почали піднімати з дна економіку країни після мародерів Януковича і російської окупації, при Зеленському позитивні зміни просвистіли і почався серйозний спад.

І наостанок. Порошенко розумний. Фізіологічно.

Борислав Береза:
Как известно у Пиноккио из-за каждой лжи рос нос. Если бы Зеленский был Пиноккио, то у него нос был бы длинее, чем он сам и он бы упал, как украинская экономика.

Віталій Портніков:
Під час перебування у Омані Володимир Зеленський згідно із офіційними повідомленнями зустрічався із Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою. Офіс президента називав його у повідомленні міністром закордонних справ, але це не відповідало дійсності, бо пан Юсуф був формально тільки заступником міністра, а міністром був сам султан Оману, який вже лежав на смертному одрі.
Тепер Зеленський переконує, що під час перебування в Омані зустрічався із людиною, що потім очолила державу.

Султан Кабус бен Саїд помер за кілька днів після від’їзду Зеленського, а ім’я його наступника Хейсама бен Таріка стало відомим тільки з заповіту султана. Про зустріч Зеленського із Хейсамом бен Таріком до цього дня нічого не повідомлялося. Так все ж таки: чи зустрічався з майбутнім султаном Зеленським? Чому про це не повідомлялося? Звідки Зеленський знав про зміст заповіту султана Кабуса?

Чи все це йому наснилося, а роль майбутнього султана зіграв Патрушев? І Зеленський спілкувався не з наступником османського султана, а із соратником російського правителя?

Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...