Зелений більшовичок Потураєв проговорився

141
На думку слуґ, щоби закінчилася епоха бідності треба, щоби «повсталий народ витягнув з ВР фракцію ОПЗЖ і розстріляв» (с)

Так, стоп.
Концепція зрозуміла — але що тоді робилося останні два роки?
Чому саме за влади «нових ліц» ОПЗЖ зайшла в парламент, а Медведчук став мільярдером?
Чому в ОП зайшли соратники Януковича, повернулися Портнов і Кузьмін?
Чому стали виконуватися їхні вимоги про економічну співпрацю з РФ та закуповуватися російська електрика?
Почався пошук «діалога з Путіним» після візитів в Кремль Бойка, Рабіновіча і того ж Медведчука?
Торпедуватися мовні закони та дискредитуватися ЗСУ?
А навіщо тоді розповідати роками про «реформи», «інвестиції» та «зниження тарифів» — якщо все виявляється можна зробити через «просте рішення» когось стратити?
І взагалі, народ вам віддав 3/4 голосів і монобільшість — от самі і приймайте рішення, навіщо стрілку переводити на умовного матроса Железняка?
Сміх сміхом, але зелений більшовичок Потураєв насправді проговорився — без крові віддавати владу вони не збираються.
Валерій Прозапас
Ненависник української мови Потураєв заявив що «фракцію ОПЗЖ потрібно розстріляти». Тільки забув, що фракція Слуги народу нічим не відрізняється від ОПЗЖ. Що одні прагнуть знищити Україну, що інші докладаються щоб розттптати Конституцію, запустити «русскій мір», знищити мову та забрати останні кошти в українців, що інші.
Всі ці особи мають понести відповідальність. Хтось кримінальну, хтось політичну. Включно з Потураєвим, який два місяці воює з мовою та Україною.
Смішно дивитись на ці ігрища. Вони спільно докладються до того щоб тут не було нічого нормального, щоб тут була малоросія. Тому…заяви Потураєва про ОПЗЖ ніщо інше ніж бажання виправдати себе після просування антиукраїнських законопроетів.
От тільки не вийде. Ваш дешевий цирк вже всі зрозуміли. Потураєв тепер назавжди є і буде тим хто знищує мову на рівні з регіоналами/ОПЗЖ.

Поделиться:
Загрузка...