Зелена шашіль догризає українську державність

967

Колись «узеленського» пояснювали, що список слуг народу у Верховній Раді відображає зріз суспільства. Тому не дивуйтеся, що туди проникли ґвалтівники, божевільні та дегенерати – все як у людей, все як у людей.

Питається, навіщо ж тоді витрачатися на вибори? Виходь на вулицю, став три душогубки, лови перехожих гамузом, от вам і зріз суспільства.
Але скажіть, яка вірогідність того, що всі відловлені виявляються негідниками і тягнутимуть за росією? Будуть свідомо бомбити нашу армію, здаватимуть території, нападатимуть на наших бійців і патріотів, витиратимуть ноги об нашу символіку і плазуватимуть перед московськими «смотрящімі»?

Невелика ж, правда? Ну тобто кілька дебілів знайдеться – ну так і у нас на Хрещатику такі трапляються. Але їм пояснюють стратегічну помилку такі самі перехожі, і божевільні відповзають у кущі зализувати рани.
То що ж тоді у Вови пішло не так? Ні, ми розуміємо що все, але у даному конкретному випадку?

Він набирає собі соратників таким самим кущовим методом, просто хапаючи усіх прямостоячих зі свого квартального оточення. Без досвіду роботи, без освіти, без здібностей – от просто тих, хто поруч стояв і на шашлики разом їздив. Тоді питання: що ж за оточення у тебе таке, Вова? Що ж ви всі так Україну ненавидите, звідки ви взялися такі недоколихані?

Дивіться, ось вам Офіс президента. Який за рік Вовиного правління примудрився підім’яти під себе усі функції верховного командування. Тут тепер і послів приймають, і армію відводять, і паспорти видають, і гроші на «корону» збирають, і спорт, і жнива, і проктолог, і дітей хрестять, і крани ремонтують – все тепер на Банковій.

І що ми маємо? Керівник офісу А.Єрмак, кінопродюсер, давній знайомий В. Зеленського; перший заступник С.Трофімов – продюсер «Студії Квартал 95», заступник керівника Ю.Костюк — сценарист і креативний продюсер серіалу «Слуга Народу», ще один заступник С.Шефір — сценарист, продюсер, директор «Студії Квартал 95», керівник департаменту інформаційної політики І.Побєдоносцева – директор з розвитку «Студії Квартал 95».
Особиста помічниця Зеленського Марія Левченко теж з «Кварталу». (Ой, не можу, там взагалі сімейний підряд; її чоловік Олександр Гогілашвілі зараз керує департаментом у Міноборони, а сестра 146-та у списку Слуг Народу).

Далі силовий блок. Головою СБУ тепер рулить керівник студії «95 квартал», друг дитинства Зеленського Іван Баканов, а Директор департаменту стратегічної агентурної розвідки у нас тепер Олександр Пашков, чоловік головної бухгалтерші «95 кварталу».

Продовжувати? Там у нас іще у ВР ціле гніздо кварталівців, і у Кабміні, і на теплих посадах у всіх цих Держ.Спец.Нерухомість.Постач.Тендер-управліннях.

Зелена шашіль догризає українську державність. Від бюджету одні дірки лишилися, зараз уже дно вилизують, до осені максимум, а далі країна піде у неконтрольований дефолт.

Ех, якби вони просто з потягів назнімали перших ліпших профанів – у нас іще був би шанс. А так у нас профани, лояльні особисто Зеленському. Тут без шансів, на жаль.

Тамара Горіха Зерня

P.S.

В Україні за межею бідності, в кращому випадку, опиняться ще 6,3 мільйонів людей, а то й усі 9 мільйонів!

Такі прогнози робить ЮНІСЕФ. За консервативним сценарієм (на основі прогнозів Кабміну) очікується, що рівень бідності зросте з 27,2% до 43,6%. За більш загрозливим сценарієм (прогноз МВФ і дані Кабміну) ― до 50,8%! Вдумайтесь в ці цифри!

Уже й не хочеться вкотре нагадувати про “кінець епохи бідності”. Ми говорили, ми попереджали. Всього за рік перебування у владі, Зеленський подвоїв кількість бідних. Реальних людей, що перебувають за межею бідності. І справа не лише в коронавірусі. Тенденції почали проявлятися з осені.

Натомість, в попередні роки, за “епохи зубожіння”, навпаки справи йшли до зменшення рівня бідності. Де тепер істеричні крики про “зубожілих” і “піввареника”? Намазали на хліб 95-квартал? Де ці всі казкарі, що обіцяли золоті гори, а привели країну до розбитого корита? Якось вирулимо?

Друзі, після зеленого нашестя нам знову доведеться відбудовувати зруйновану і знесилену країну, як тоді у 2014 році. А поки тримаємо стрій!

Олексій Гончаренко

Поделиться:
Загрузка...