Зелена лавина 2019 року пожирає своїх творців

107
Богдан, Гончарук, Рябошапка, Данилюк, тепер Разумков.
На їхні місця приходять все більш безликі та аморфні особи. Подивіться на Арахамію, Брагара чи Тищенка. Гляньте на Шмигаля чи назвіть решту нардепів від Слуги народу.

Початок шоу зі звільненням Разумкова це лише верхівка асберга. За цим всім стоїть бажання не просто узурпації, а перетворення країни в суцільне КПРС. Зелене КПРС. Не немає інших думок, немає нічого крім бізнес-інтересів зеленої влади. Зрештою, немає влади як такої.
Зеленський готується до другого терміну. Можливо навіть достроково. За два з половиною роки все може статись, а рейтинги не вічні. Тому…треба повторювати «бєспрєдєл» в стилі Лукашенка/Путіна: приймати антиконституційні закони, знищувати вже навіть своїх, ліквідовувати місцеве самоврядування як таке, а потім можна спокійно царювати далі.
І байдуже що країна вже давно котиться в прірву по всіх параметрах. Зелена диктатура понад усе.
У 2019 році всі вищеперераховані особи бігали по ефірах та кричали про «маладова парня», який змінить країну. Вони не очікували що з 3-6-10 місяців, а когось за рік-два «підуть» і на їх місця прийде проста маса осіб. Тапер зелена, як дехто казав «революція» пожирає своїх.
А далі…
Далі вони захочуть зачистити все: ЗМІ, політиків, місцеву владу, всіх хто буде стояти на шляху.
Але чи вийде? Риторичне питання.
Сподіваюсь що ні. Бо є ми — народ України, в який я ще вірю. І не таке переживали.
Проте, далі трястиме ще більше. Пристебніться. Буде дуже невесело.
Поделиться:
Загрузка...