ЗЕквартал — окупаційна структура московської орди

157
Микола Бульба:
ЗЕквартал — то є така ж окупаційна структура московської орди, як і «ДНР». Світоглядно вони нічим не відрізняються. І справу вони роблять одну — нищать все українське. Різняться вони лише тим, що «ДНР» руйнує Україну зовні, а ЗЕвир@дки нищать нашу державу зсередини.
Victoria Sologub:
Хочу, щоб Зеленський при повному здоров’ї дожив до суду й тюремного ув’язнення за свої незлічимі злочини. В тому числі й за масове вбивство людей, які помруть через неможливість надати їм медичну допомогу з особистої вини зеленого злочинця.
Herman Aksom:
Ведучий 112-го Мага відмазується в стилі «я влаштувався на роботу в концтабір і раптом дізнався що треба розстрілювати в’язнів ну але не звільнятися ж через це! Це ж така морока з бумагами була б! Да я і поза політикою: розстіляв пачку людей і кінець зміни, додому.»
Hellis:
В США по делу об импичменте Трампа поднят украинский вопрос.
Если я правильно догоняю, то это снова вопрос разговора нашего идиота с Трампом.
Пока Коломойский держит Зеленского за причинное место, а НАБУ прервало все контакты с ФБР, ФБР работает самостоятельно. Поминутно подтверждены еще 28 миллионов $, украденых из украинского «Привата».
Телеканал «Прямий»:
Нардепка від “Слуги народу” Людмила Буймістер розповіла, що Україна щодоби платить Росії по 1 мільйону доларів за поставки електроенергії
Махim.Gaiduk:
И как быстро мы все забываем.
При Порохе были закрыты 86 российских каналов в Украине, заблокированы ВК, Одноглазники и Яндексы-шмяндексы, бухгалтерские проги с окнами по скачиванию данных, «антивирусники» с Вирусами под слив информации в ФСБ — тьма ресурсов.
Запрещены пропагандистские «художественные» фильмы и сериалы с российскими силовиками. Введен запрет на ввоз пропагандистской литературы, разжигащей ненависть, а в реальности — войну. Накрыта тьма ботоферм.
Введена устойчивая Практика Бана для фукционеров российского медиа- и шоубизнеса, оправдавших Агрессию, Аннексию и Оккупацию украинской земли.
Работа ПОГРАНИЧНОЙ СЛУЖБЫ изменилась радикально. Стали работать внимательней к электронным накопителям, и в связке с СБУ.
Порох не успел закрыть единственные, купленные Медведчуком за 8 месяцев до выборов президента НьюсВан и 112. Это «промах», конечно, после СДЕЛАННОГО.
Потом 20 месяцев Зеленский ждал. Ждал Байдена и верил, получая Первое и Второе Роялти от канала Алины Кабаевой «СТС».
И дождался таки. И вот за три канала, озверевших предельно и набравших максимальный пул (повылазивших из-под плинтуса) Ыкспердов именно за эти 20 месяцев — Зеленский Герой Украины!
А Порох, а что Порох ?
Мы просто забыли. Память отшибло. Да и сам Петр Алексеевич скромно промолчал
ОП — Офіс Простих рішень. Найпростіше вирішити проблему — це забити на неї або винести на форум. Війну закінчити найпростіше в своїй голові і забороною стріляти, ковід можна побороти, якщо забити на проблеми з відсутністю захисту медиків, тестів і кисню для хворих. Проблеми з відсутністю камер для зберігання вакцини потрібно також ігнорувати. Тоді їх вирішать за нас інші країни. А ковідний фонд можна використати для себе любимих.
На форумі найвеличніший порозказував, який йому тяжкий спадок дістався від попередників. Тільки 5 лабораторій виявилось в країні на початок епідемії і не було епідеміологів. Та Бубочка геть забув, що перед епідемією він мав цілий рік, щоб передбачити пандемію і підготуватись до неї.
А ще розказав, що йому попередники залишили порожній Держрезерв. Саме так і сказав. Не дружбани розпродали захисні засоби і миші доїли все решту, а попередники погані.
А ще розказав, що влада забезпечила медзаклади всім необхідним. Саме так. Не Порошенко за власні кошти закуповував захисні костюми, маски, окуляри, апарати ШВЛ і кисневі концентратори, а все зробив Бубочка.
Але, як сказав знову найвеличніший, Порошенко зумів скористатись ситуацією для здобуття собі дивідендів. А цікаво як Порошенко умудрився здобути ті дивіденди, якщо Бубочка так добре спрацював?
Поделиться:
Загрузка...