ЗЕ збирається виконати головну умову Путіна

37
Декілька прокурорів вже кинули свої посвідчення на стіл (я готовий дещо пізніше назвати їхні прізвища), аби на брати участь у групі, яка шукає, за що посадити Порошенка.

Але знайшовся таки один з багатьох заступників генерального прокурора, який у разі відпустки пані Венедиктової, коли на нього покладеться виконання обов’язків, буквально на наступному тижні готовий підписати підозру п’ятому президенту Петру Порошенку зі спробою його арешту.
З моєї точки зору, це розшифровується дуже банально — не тільки тому, що вже 2,5 роки Зеленський хоче посадити Порошенка. У нього скоро запис чергового новорічного «відосіка», і в ньому не вистачає хоч чого небудь. Йому потрібна картинка його рішучої «перемоги». Але ніяких перемог не існує в жодній галузі, ми всі це розуміємо.
Тому для нього затримання Порошенка бодай на добу є тою соломинкою, за яку він чіпляється. Це все пройде. Ще Святий Августин казав: «Вода піднімається, і риби їдять комах. Потім вода опускається, і мурахи їдять риб, але дохлих».
Зеленський ніяк не може втямити, що якщо 2,5 роки неможна знайти підставу для арешту, то він сам понапідписував такого, особливо на рішеннях РНБО, що прокурорам буде дуже легко діяти.
Треба припинити цю дурню. Ні Зеленський, ні його оточення не думають, що потрібно рятувати країну, розмовляти з партнерами. Це взагалі їх на обходить.
У них є головна умова Путіна — прямі переговори, на які так хоче поїхати Зеленський, почнуться тоді, коли буть арештовані головні вороги Путіна. І там є «чорний список» — Петро Порошенко, Олександр Турчинов, Яценюк і далі. Він іде по «чорному списку» Путіна, інакше його не приймуть там.
Поделиться:
Загрузка...