ЗЕ-ВЛАДА РОЗПОЧАЛА НОВУ ХВИЛЮ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ОПОЗИЦІЇ

29
Персональний рейтинг Володимира Зеленського нарешті впав до історичного мінімуму. Рейтинг «Слуг народу» – вже нижчий за рейтинг «Європейської Солідарності».

Навесні ситуація з суспільною підтримкою для влади буде взагалі критичною, оскільки цієї зими українці особливо відчують на собі всі переваги політичного курсу Зе-команди.
Але у Андрія Єрмака та Володимира Зеленського залишився останній козир – арешт лідера опозиції – Петра Порошенка.
За розрахунком Офісу Президента, це має додати популярності партії влади та розчистити шлях до другого президентського терміну Володимиру Зеленському.
Оскільки саме Порошенко заважає йому впевнено перемогти у другому турі наступних президентських виборів.
Результати соціологічних досліджень вказують на те, що шостому президенту підходить будь-який кандидат в якості конкурента окрім п’ятого президента.
А другий термін на президентській посаді, а потім збереження влади будь-яким незаконним способом – це стратегія, яку Офіс Президента взяв на озброєння, надихаючись прикладом держави-агресора та Білорусі.
Варто сказати, що це вже друга спроба Зеленського позбутися свого прямого конкурента.
Перша розпочалася ще влітку 2019 року й дійшла піку влітку 2020 року.
Якщо не помиляюся, проти Петра Порошенка владою було відкрито більше 70 кримінальних проваджень. Зараз вони, одне за одним закриваються – через спекулятивний характер представленої «доказової бази».
Паралельно зі спробою обвинувачення Петра Порошенка, Державне бюро розслідувань та Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення намагалися закрити телеканал ПРЯМИЙ. Ця спроба також виявилася невдалою.
Крім того, Генеральна прокуратура та Державне бюро «взялося» за політиків з «Європейської Солідарності» та за державних менеджерів, які працювали у період з 2014 по 2019 роки.
Наприклад, кримінальні справи отримали народний депутат України Софія Федина, народний депутат минулого скликання Тетяна Черновол, міністр інфраструктури України Володимир Омелян, генерал-лейтенант Ігор Павловський та інші.
Буду відвертий, я й сам у 2020 році був на допиті у ДБР в якості свідка – в рамках доволі дивного кримінального провадження.
Також через команду Зеленського постраждали люди, які взагалі не були дотичні до політики.
В рамках «Справи Шеремети» владою було ініційовано арешт військового Андрія Антоненка, бойового медика Яни Дугарь та дитячої лікарки Юлії Кузьменка. Люди Зеленського звинуватили військових та волонтерів у вбивстві журналіста, яке відбулося у Києві в 2016 році.
Також владою була здійснена спроба кримінального переслідування громадського активіста Сергія Стерненка, який тричі пережив замовні замахи на вбивство.
Одночасно впродовж 2019-2021 років влада ініціювала замовні сюжети проти Порошенка з боку так званих «журналістів-розслідувачів», які мали підготувати громадську думку до його ув’язнення.
Тобто, Володимир Зеленський та його команда весь цей час, крім політичного переслідування, займаються ще й «інфокілерством» проти свого головного політичного конкурента.
Що маємо зараз?
Оголошення підозри у державній зраді та сприянні терористичним організаціям у постачанні вугілля з Донбасу – це нова хвиля переслідувань Петра Порошенка та «Європейської Солідарності», загалом, з боку влади.
Цього разу Офіс Президента зробив роботу над минулорічними «помилками».
Підозру оголошено перед різдвяними святами, з надією на те, що у святковий період громадяни не зберуться на новий Майдан.
Про те, що кримінальна справа носить спекулятивний, політичний, замовний характер вказує й те, що Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова не стала підписувати підозру, щоб у майбутньому не нести за неї жодної відповідальності.
Цей хрест взвалив на свої плечі Олексій Симоненко, заступник Ірини Венедиктової. За інформацією журналістів, Симоненко – друг заступника голови ОП Олега Татарова, який за часів Революції Гідності працював у команді Віктора Януковича й покривав злочини влади.
Якою є мета влади?
Стратегічно команда Зеленського планує знищити опозицію й побудувати дикататорський режим з ручними союзниками, ручною опозицією та ручними медіа.
За цих умов режим Зеленського зможе виконати свою головну місію – забезпечити плавне дрейфування України у бік Росії та Білорусі, й відтворення разом із ними у середньостроковій перспективі – «союзної держави».
Тактично Офіс Президента переслідує наступні цілі:
1. Ув’язнення головного опонента Володимира Зеленського на президентських виборах – Петра Порошенка
2. Ув’язнення більшості лідерів «Європейської Солідарності» – для перешкоджання участі партії у парламентських виборах.
3. Знищення незалежних медіа, які транслюють у своїх ефірах опозиційну риторику – проти влади. Забезпечення повної цензури телерадіоінформаційного простору.
4. Створення системи державної пропаганди на користь влади – за рахунок державних телеканалів «ДОМ», «РАДА» та Суспільного мовлення.
5. Об’єднання навколо Офісу Президента всіх політичних партій – так, як це було зроблено в Росії. Кожна з них буде змушена узгоджувати свою політичну діяльність з Андрієм Єрмаком.
Аналізуючи поточну ситуацію, можу сказати одне: Петро Порошенко та «Європейська Солідарність» дадуть бій владі.
Переслідування опозиції прискорить падіння рейтингів Володимира Зеленського та партії «Слуга народу» й стимулюватиме зростання рейтингів Порошенка та «ЄС».
Авторитарний режим Володимира Зеленського, що поступово набуває рис персоналістської диктатури, рано чи пізно – паде. За будь-яких обставин.
Боротися за краще майбутнє нашої країни нам доведеться ще дуже довго, попереду – великий марафон.
Але Україна, в результаті, переможе.
Поделиться:
Загрузка...