Зе-роковини: як за рік принизити Україну

128

За рік перебування Зеленського на посаді президента вдалося майже все чого так хотів Кремль.

Знищити зовнішню політику, делегітимізувати державні інституції, перетворити правоохоронні органи у виключно маріонеткові, згорнути рух на національну політику, здати український порядок денний на Донбасі, а головне — знищити економіку.

21 квітня 2019 року стало повноцінним відліком розвороту країни на 180 градусів. «Геть від Москви» перетворилося на «Геть від України». Україна сама по собі стала завадою, перепоною, річчю, що заважає владі Зеленського реалізувати свої меркантильні та недолугі інтереси.

Мова та армія стали кісткою в горлі. Щоденні бажання зе-команди принизити все що стосується національних цінностей, національної пам‘яті, українських героїв — стали лейтмотивом роботи багатьох «слуг народу».

Кадрова політика «нових облич» повністю провалилась, а економічна ситуація в держави — в крутому піке. Вже за рік країна на порозі дефолту та очікування мінусового ВВП.

На цьому фоні, олігархи повертають свій вплив. Уряд Зеленського перетворився на уряд олігархічного консенсусу, а «слуги народу» у парламенті поділені на бізнес-групи впливу.

Зрештою, влада Зеленського за рік, замість будівництва держави, зайнялася боротьбою з самою Україною та її цінностями. Нічого дивного, адже рік назад попереджали, просили, пояснювали. Українське сьогодення однозначно увійде у підручники світової історії під назвою «ЯК НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ».

Андрій Смолій

P.S.

Пройшов рік, як Зеленський був обраний українцями на посаду президента.

Для мене і тих, хто не голосував за нього, за цей рік тільки підтвердились всі наші страхи та справдились аналітичні прогнози, а для тих, хто голосував за пана Зеленського, цей рік став розчаруванням. Відчуття зневіри не зникло, а тільки посилилось.

За цей рік, нова команда втратила все, що тільки можна, а почалась каденція з порушення Конституції та призначення люстрованих осіб. Якщо подивитись загально, то всі обіцянки виявились звичайною брехнею. Боротьба з корупцією не ведеться, війна не припинена, ми втратили суб’єктність та підтримку міжнародних партнерів.

В економіці повний провал, діра в бюджеті 300 млрд, ВВП отримали на зростанні у 4%, яке тепер впало до рекордного мінімуму, влада вбиває промисловість, розвалюється IT галузь, підірвано енергетичну безпеку, забирають гроші з місцевих бюджетів, що давала до цього децентралізація. Фактично це руйнування всього того, що було зроблено з 2014 р.

Провали в зовнішній політиці це ще одна болюча тема, ми довго боролись за санкції проти РФ, за фінансову підтримку, за військову підтримку, соціальну та і взагалі збирались вступати в ЄС та НАТО, тепер не зрозуміло який курс в держави та куди ми рухаємось.

Особливо це помітно після «фінтів» влади з відведенням військ та договорняком у Мінську Єрмака, де легалізували ватажків окупаційних адміністрацій РФ, а саму РФ вивели з під удару і роблять з неї миротворця, а не сторону в війні. Це фактично сепаратні домовленості.

Зеленський не бореться за Крим, фактично віддавши його за м’яке ставлення Кремля в перемовинах.

Його адміністрація зовсім нічого не робить для переселенців, а це сотні тисяч громадян, які постраждали від війни.

Олігархи зараз розподілили країну, посади та вплив, і дуже комфортно себе почувають, протягуючи ті чи інші закони, призначаючи своїх людей. Хоча коли Зе йшов до влади, він обіцяв, що кумів, сватів, друзів у владі не буде, що буде боротьба з олігархами, натомість ми бачимо протилежне, ми бачимо, як він бреше нам в очі.

І найболючіше для мене, це питання ідентичності. Вся політика нової влади в одній фразі: «какая разница под каким памятником целоваться», є різниця і дуже велика, є різниця для мене, як для людини, яка втратила домівку, є різниця для хлопців та дівчат, які загинули за цінності.

Але у Зеленського немає цінностей, немає бачення розвитку, немає стратегії, у нього нічого немає.

Тому я минулого року підтримував Петро Порошенко на виборах, коли був його довіреною особою, підтримую його і зараз, бо альтернативи немає.

Semen Kabakaev

Год назад Украина выбрала себе шестого президента. Выбрала на демократических выборах. Теперь хочется узнать у демоса, как изменилась его жизнь? Стали жить лучше и богаче? Или хуже и беднее? Теперь в холодильнике стало больше еды, а все коррупционеры посажены или наоборот? Что принес в вашу жизнь выбор мудрого украинского народа? Какие обещания выполнены и какие ваши ожидания смог реализовать шестой президент Украины Владимир Зеленский?

Borislav Bereza

 

Поделиться:
Загрузка...