Концерн «Укроборонпром» приступил к созданию кластера радиолакации, связи и РЭБ, ведущим предприятием которого станет запорожское предприятие КП «Научный производственный комплекс «Искра».
Это решение принято на основании значительных успехов предприятия, которые были достигнуты за последние годы, сообщает пресс-служба госконцерна.
В первую очередь, речь идет о значительном росте в 2017 году объемов реализации продукции для нужд Министерства обороны Украины, который по сравнению с 2015 годом вырос в 8 раз. В течение года, НПК «Искра» была завершена разработка и изготовлены опытные образцы двух новых радиолокационных станций 80К6Т и МР18, финансирование которых проведено полностью за счет собственных средств. Общий объем финансирования вышеупомянутых станций составил около 148 млн грн. Кроме того, в 2017 году освоено производство и изготовлены новые виды техники, отмечают в «Укроборонпроме».
«Эта и другая деятельность предприятия позволила в 2017 году уплатить в бюджеты всех уровней более 222 млн грн. налогов, а также увеличить зарплату работников в 1,8 раз. Сейчас среднемесячная заработная плата по предприятию составляет 11 484,3 грн. Это в 1,7 раза превышает заработную плату в среднем по Запорожской области, и на 15% превышает средний уровень оплаты труда по г. Киеву. Учитывая эти и другие успехи, НПК «Искра» стала ключевым предприятием кластера радиолакации, связи и РЭБ, который сейчас проходит стадию формирования», — говорится в сообщении.
МР-18
В этот кластер войдут ведущие предприятия ГК «Укроборонпром» и компании частного сектора экономики ГП «Научно-исследовательский институт «Квант-Радиоэлектроника», ГП «Научно-исследовательский институт радиолокационных систем», ГП «Научно-исследовательский институт радиоэлектронной техники», ГП «Новатор», ООО «Телекарт-Прибор», ООО «Украинский научно-исследовательский институт компьютерных технологий» и другие.
«Сочетание научных и производственных потенциалов ведущих предприятий страны в области радиолокации даст возможность разрабатывать новые наукоемкие и высокотехнологичные образцы военной техники», — отмечают в «Укроборонпроме».
P.S. «ШЕПЕТІВСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД»: ПІВТОРИ СОТНІ ОДИНИЦЬ АРТОЗБРОЄННЯ ДЛЯ АРМІЇ ТА БІЛЬШЕ 360 МЛН ГРН ДОХОДУ У 2017 РОЦІ
ДП «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», завершив 2017 рік 100% виконанням Державного оборонного замовлення, за яким українське військо отримало біля 150 одиниць артилерійського озброєння.
У минулому році завод направив до Збройних Сил України самохідні артилерійські установки, включаючи 2С3 «Акація» та 2С1 «Гвоздика», реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град», а також інше далекобійне озброєння.
Крім того, підприємством виготовлено та випущено понад 150 комплектів ЗІП для Міністерства оборони України, Національної Гвардії та інших силових структур України. Окрім того, у рамках дозавантаження підприємства після виконання Державного оборонного замовлення, «Шепетівський ремонтний завод» виконав роботи у рамках експортної діяльності.
Така робота дозволила «Шепетівському ремонтному заводу» отримати дохід у розмірі більш ніж 360 млн. грн., а також сплатити до бюджетів всіх рівнів біля 65 млн. грн. податків. При цьому у 2014 році ці показники були на рівні 99,7 млн. грн. та 10,5 млн. грн.
Підприємство продовжує збільшувати свій внесок у зміцнення обороноздатності України, успішно виконуючи розробку нового озброєння для української армії. Силами підприємства був виготовлений та представлений спеціальний монтажний комплект артилерійської частини 122 мм РСЗВ БМ-21 «Град», який повністю виготовлений з українських комплектуючих.
Цей комплект може встановлюватись на будь-яку платформу, не прив‘язуючись до конкретного типу автомобільного шасі. Окрім того, інтеграція нових цифрових технологій дозволяє здійснювати наведення на ціль безпосередньо з кабіни, забезпечує високоточну навігацію та топографічну прив’язку, а також дозволяє значно зменшити час на розгортання та згортання комплексу на позиції завдяки впровадженню автоматичних режимів роботи.
Ці нововведення дозволяють значно розширити бойову ефективність реактивної системи залпового вогню, скоротити час перебування на вогневій позиції та підвищити точність ударів. Підприємство одночасно, працює над модернізацією і бойової машини 9П140 РСЗВ «Ураган» на автомобільному шасі КРАЗ, яка теж була успішно представлена на виставці «Зброя та безпека» 2017 року. Крім того, основним і першочерговим завданням підприємства є модернізація не лише заявлених виробів, але й інших зразків ракетно-артилерійського озброєння.
Варто зазначити, що фахівцями підприємства «Шепетівський ремонтний завод» на високому професійному рівні надаються послуги, у рамках програми «Ракетний щит» – розробка та випробування далекобійного високоточного ракетного озброєння.
ukroboronprom.com.ua
Холодноярці продовжують завдавати ворогові важких втрат на Бахмутському та Покровському напрямках. Впродовж місяця активних боїв воїни 93-ї бригади лише за…
Ударні дрони спецпідрозділу ГУР МОУ "PRYMARY" відпрацювали по низці дороговартісних російських РЛС та ЗРК у глибокому тилу окупованого Криму. Українським…
Короткий зміст зустрічі Путіна з родичами двухсотих: - Мой муж погиб, спасибо Владимир Владимирович. Мой брат теперь мертвый, спасибо Вам…
2 травня стало відомо про активізацію російських військ на ділянці фронту Малинівка – Нова Полтавка – Новооленівка у Донецькій області.…
Зібралася писати звіти і зависла на новинах в стрічці. Сказати що я офігіла - це нічого не сказати. Гетьманцев таки…
Очевидно, що Україна мала забезпечувати собі поставки зброї з США. І не тільки після перемоги Трампа, а й при Байдені,…