Запаси вугілля на електростанціях надзвичайно низькі, ситуація погіршується, – «Укренерго»

70

Станом на ранок 25 жовтня запаси вугілля та складах українських теплоелектростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ) становили 701,3 тис. тонн, що на 6,9% менше порівняно із запасами на 18 жовтня (752,9 тис. тон).

Про це свідчать статистичні дані на сайті Міністерства енергетики.

Водночас, згідно із затвердженим міністерством планом, на 25 жовтня на складах мало бути 2,97 млн тонн вугілля. Таким чином, фактичні запаси палива менші від планових у 4,2 раза.

Водночас в пресслужбі НЕК «Укренерго» констатують, що ситуація з накопиченням вугілля дедалі погіршується, а запаси палива на складах ТЕС є надзвичайно низькими.

Зокрема, загальні запаси вугілля на складах ТЕС за тиждень знизилися на 6,5% (до 583,4 тис. тонн) у порівнянні з обсягами на ранок 18 жовтня (623,7 тис. тонн). Крім цього, запаси газового вугілля знизилися на 8,1% (до 454,6 тис. тонн) і антрацитового – на 0,4% (до 128,8 тис. тонн).

Водночас у порівнянні з початком осені (1 вересня) запаси вугілля на складах ТЕС знизилися на 21%, зокрема запаси газового вугілля – на 8,9%.

Середньодобові обсяги поставок вугілля за останні 10 днів склали 56,4 тис. тонн, тоді як витрата (спалювання) – 61,4 тис. тонн. Крім цього, відповідно до графіка накопичення палива, затвердженого Міненерго, на складах ТЕС знаходиться у 4,7 раза менше вугілля, ніж має бути на 25 жовтня (2 732 тис. тонн).

Крім цього, за заявками виробників, через відсутність палива не можуть працювати 24 блоки ТЕС та ТЕЦ загальною потужністю 8,5 ГВт.

Запаси вугілля на електростанціях надзвичайно низькі, ситуація погіршується, – Укренерго 01


Учетверо менше, ніж необхідно. На складах українських ТЕС бракує вугілля. Про це повідомили у Міністерстві енергетики. Через брак палива 22 блоки по всій державі стоять без роботи. «Київтеплоенерго» уже натякає, якщо і далі бракуватиме вугілля, доведеться взимку працювати за особливим графіком. Тобто віялових відключень не уникнути.

P.S.

І не закуплений вчасно газ,
І вчетверо менші за необхідні запаси вугілля,
І мовчазне спостерігання за будівництвом «Потоку-2»,
І критичні проблеми енергетичного сектору вцілому — все це не помилки та некомпетентність, а фінальна стадія плану.
Реалізовувати його розпочали одразу після знаменитої зустрічі з Коломойським в кабінеті президента, за участі прем’єра Гончарука та міністра Оржеля, ще в 2019 році.
Саме тоді вперше відновився імпорт російської електрики,
За півроку Центренерго з прибуткового різко стало збитковим,
І на ейфорії малопоміченими залишилися заяви про можливість прямих закупок газу з РФ за умови «риночних підходів».
Вже потім кошти Нафтогазу закатали в асфальт, зробивши банкрутом, в незаконний спосіб змінили його керівництво та фактично зруйнували курс на енергетичну безпеку країни.
Насправді «вагнергейт» та офшори це дрібниці в порівнянні з тим, що відбулося в енергетиці — на Україну знову фактично накинуто зашморг енергозалежності від РФ, який затягується з кожним днем все тугіше.
І зробили це конкретні люди, з прізвищами та посадами — під політичним прикриттям партії «СН» в парламенті та особисто президента Зеленського.
Це не припущення — це факти, які можна побачити в офіційній статистиці та ваших платіжках.
Рівно рік тому нас всіх на виборчих дільницях (ну як «на дільницях», десь сбоку опасліво, за рогом втіхаря) ловили молоді хлопчики та дівчинки, які пропонували туалетний папір недорого. Тобто, відповісти на 5 головних питань нашого найвеличнішого лідора, які так сильно його турбували, ну так сильно, прям кушать не мог!
І шо? І де? Вавася, як чутно, прийом? Де результати, питаю? Що? У рифмі? Не пізді, там нема, я вже перевірила. А от купу тих твоїх папірців на звалках бачили.
Зараз вже кілька місяців поспіль падає все: виробництво, споживацькі настрої, запаси будь-чого і будь-де – вугілля нема, газ дорогий, ТЕЦ одна за одною лягають і просють. Заводи по виробництву медичного кисню встають на плановий ремонт як раз у той час, коли ми – фпєрєді планети всієї по смертності від ковіду.
І не тільки по ньому, а в цілому по довбограїзму. Нопрімєр, два місяці поспіль доблєсні слідчі ГБР не здатні встановити, хто ж був за кермом злощасного «Ауді» Трухіна , який ще у кінці серпня в’їхав на Бориспільській трасі в інше авто, і який ледь не випиляв з життя голову комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі. Два місяці зграя довбограїв за наши податки вирішує, де в машини перед, а де зад, і чи точно вона їхала передом, а не боком. А точно за допомогою керма? А може є інші варіанти? А можєт єто дворнік бил? А можна всєї пасматрєть?
Зате ціни ростуть, як гормони у підлітка – постійно й рівномірно. А потім не постійно, але вибухово. Позавчора торжєствєнно відзвітували: «врожай гречки цього року рекордний! Ура, таваріщі!» Сьогодні вже знаєте, що кажуть? Правильно! Щоб очікували подорожчання гречки у магазинах. Адже це саме так і відбувається: спочатку рекордні врожаї, а потім підвищення цін. Все за законами зеленої економіки, соціології та політики.
А тут ще це й фронтмен п’ятничного шоу «РНБО у кожну хату» Данилов виповз із вражаючою «новизною» пропозицією. Я, каже, за крєпкий стрижень у сраці! Бррр, тобто, за державу із суворим лицем та сильним лідором на чолі. Развєлі тут бардак, панімаєш, із цією вашою демократією та Конституцією, лідору рейтинги погані показуєте. Всіх пороти на стайні! По черзі!
Сишиш, ти, мущіна із нехваткою стрижня десь посередині. В нас і так вже є один сильнорукий, вже третій рік не втомлється однієї рукою зеленою жабкою на патичку махати перед камерами, а рештою сімома тирити під себе все, на що око кине. Що? Скажете, що в людини тільки дві руки по дефолту? А чому тоді швидкість грабунку країни така, наче там загін восьмируких Шив працює, а не одна пожила бабушка Бєня?
А тепер ще й тиранію вирішили узаконити. Ну-ну, давайте вже, жгіть. Ви – не Господь, все не випалите все одно. А от ми потім там помідорки посадимо все одно.
Поделиться:
Загрузка...