Запах нерішучості та страху просочується навіть через телеекран

22
Порожньою студією Шустера навіяно.
Неявка команди на матч означає автоматичну поразку. А сцену, на яку не вийшов актор, освистують.
Стати в ображену позу можна тоді, коли ти — опозиція, і ти не хочеш грати на полі влади. Але коли влада ображається, стає в позу і не приходить на дискусію до опозиції, причому по такій темі як «Вагнергейт», то народ зробить однозначні висновки — бояться. А раз бояться, значить є що приховувати. Раз є що приховувати, значить щось там таки відбулося. Щось незрозуміле, але скоріш за все погане.
Нерішучості та страху в політиці не пробачають. Тому що запах нерішучості та страху парадоксальним чином просочується навіть через телеекран.

Sergey Vysotsky

Я з серпня минулого року розповідаю суспільству про історію з «вагнерівцями». Був серед перших, хто оприлюднив самовикриття військових злочинців РФ, а після брехливих заяв керівництва держави першим оприлюднив документи, які доводили існування спецоперації проти «вагнерівців», мої матеріали є в розслідуванні Bellingcat. Я рік бився з прислугою Зеленського, які хотіли зробити посміховсько з викриття зради у вищих кабінетах влади, втратив здоров‘я і вийшов боротись за правду знову. Я вірив, що правда проб‘ється і в останні дні крига скресла!
Тепер мені хочеться вірити, що вони сядуть. Як в своєму серіалі, яким задурили голову українцям. Це буде справедливо заради зраджених розвідників, злитих агентів, загиблих патріотів.
А ще я хочу сказати — далі буде. І ви всі дізнаєтесь, що історія з «вагнерівцями» лише одна з багатьох. І що ця влада на чолі з Зеленським — найгірше, що могло статися з Україною після Революції Гідності і початку війни.

Volodymyr Ariev

Виступ Бурби на Шустера — це як Хіросіма і Нагасакі разом.
«Людей звільняють, у людей забирають документи прикриття. Командирів груп в липні місяці стріляють у Києві. Тобто, це ланцюг. І мало слідство за рік відповідсти: у нас є кріт чи немає?…
Перша причина провала — що в нас є кріт, який працює на Росію. Друга причина провала — це наша погана підготовка. І третя причина провала — це гарна робота контррозвідки Білорусі».
По-моєму, у «позитивних блогерів» тяжка ніч. Памперси треба міняти Андрію Борисичу)

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Ситуація дійсно катастрофічна. Країну відверто зрадили. В Офісі президента сидять кроти, які готові злити будь що на догоду Путіну.
Зараз вибір не великий.
Всі особи, яких назвав Бурба мають бути відсторонені, звільнені, допитані та при необхідності затримані.
Допитаний має бути і особлисто Зеленський, який давав накази абсолютно не в державницьких цілях.
Те що ми почули — не просто шок. Не просто слова про зраду. Це повний злив країни до догоду агресору. Таких зрад та зливів може бути сотні. Це означає що в принциві всі наші розвідники, військові та й загалом держава — під великою загрозою.
Жодної довіри до Зеленських, Єрмаків, Демченків, Баканових чи будь кого із зеленої кліки просто бути не може.

Андрій Смолій

Василь #Бурба, керівник ГУР МО у 2016-2020 роках, був запрошений на ефір Шустер і одразу отримав виклик на допит в СБУ — на той самий час, на який і було заплановано ефір. Тому генерал приїхав у студію раніше, до допиту, і був змушений висловити свою думку не під час прямого ефіру, а під відеозапис і основні його тези шокують:
— операцію по «вагнерівцям» було зірвано через дії, які вчинив Офіс Президента України
Володимир Зеленський звільнив Бурбу після того, як той почав вимагати проведення розслідування обставин зриву операції
— всіх офіцерів-розвідників, які працювали над операцією по арешту бойовиків ПВК «Вагнер» було звільнено з лав ЗСУ, документи прикриття — відібрано, охорона — не надана.
— «злив» даної операції був не єдиним: починаючи з 2020 року було зірвано й інші операції нашої розвідки, законспіровані групи — викрито, багатьох учасників цих операцій (серед яких є і Mikhail Lermontov-Nikolov) було заарештовано і їм пред’явлені підозри у скоєнні різноманітних тяжких злочинів, в одного з офіцерів ГУРу (а саме у Андрей Швед) стріляли прямо у Києві — і вбити його намагались не диверсанти ФСБ, а робітники СБУ.
«Свої воюють проти своїх» — сумний підсумок генерала щодо зрадницьких і ганебних дій «зеленої» влади.
P.S.: варто зазначити, що на тему «Вагнергейту» у студію були запрошені і сам президент, а також Андрій #Єрмак, голова СБУ #Баканов, Голова фракції David Braun та очільник ДБР, але жоден з низ на ефір не прийшов — чому?..

Євген Шевченко

После обнародованной информации экс-главы ГУР Бурбы в интервью для Шустера относительно причин и следствий срыва беспрецедентной спецоперации украинских спецслужб по задержанию и аресту террористов Вагнера, Зеленский и члены его ближайшего окружения не просто обязаны уйти в отставку, но и должны быть привлечены к уголовной ответственности, судимы, и осудимы, и лишены свободы с полной конфискацией… в интересах уволенных офицеров разведслужб и ВСУ, которые готовили спецоперацию. Уволены все. По личному распоряжению Зеленского/Ермака.
Запись интервью ищите в интернете или читайте текстовую версию.
Это не про шок. Это про пздц полный.
1. Зеленский лично распорядился перенести финальный этап спецоперации.
2. Во власти есть «крот».
3.На офицеров осуществляется политическое, психологическое, криминальное давление … и многое другое.
Фактически, если бы не угроза возобновления активной фазы вооруженной агрессии РФ на фронте, стоило бы уже сегодня выходить на Банковую, и к понедельнику Зеленский был бы вынужден подать в отставку.
Но… Но… Вся надежда на взрослых политических лидеров. Пока так.
Поделиться:
Загрузка...