Категории: Политика

Замість озброєння та мобілізації Офіс Президента витрачає час на зведення політичних рахунків

Обмеження свободи слова відносно каналів, патріотична позиція яких не викликає сумніву, — це зневага влади до усіх українців. Тільки свобода слова є гарантією контроля нашого суспільства над владою. Неконтрольована влада — це небезпека.

Про це на своїй сторінці в фейсбуку написав Юрій Бутусов, коментуючи відключення мовлення «Прямого», «Еспресо» та «5 каналу».

«Ми воюємо за свободу, і це та цінність, яка робить наш народ та армію непереможними. Обмеження свободи слова відносно каналів, патріотична позиція яких не викликає сумніву, — це зневага влади до усіх українців. Думка, ніби «війна все спише». Не все і не всім. Тільки свобода слова є гарантією контроля нашого суспільства над владою. Неконтрольована влада — це небезпека, в чому ми багато років переконуємся. Тому негайно поновіть мовлення та не принижуйте Україну своїм шаленим бажанням заткнути будь-яку відмінну від вашої позицію. Виглядає це так, що замість озброєння та мобілізації Офіс Президента витрачає час на зведення політичних рахунків», — заявив Бутусов.

Раніше концерн РРТ відключив мовлення «Прямого» та «5 каналу». Глава ЦПК Віталій Шабунін, коментуючи це заявив: «Саме так починалася путінська цензура в медіа».


Як не дивно, але війна сприяла ще більш огидним формам інформаційної окупації.
Тепер той пожирнівший лисий підор з «квартала» замість «какой разніци» і «POHUY!» підіймає бойовий дух нації, наскільки я розумію.
Він теж вже підполковник, сподіваюсь?
……………
І на пульті вже нема «Прямого», «Еспресо» та «П’ятого», щоб людям можна було перемкнути і не бачити цих скабєєвообразних харь.
Вам не здається, що ще один підор, тільки з бородою, і тут скористався війною для своїх шкурняків, як колись губернаторством в «спасєнном» Дніпрі для пограбування «Привату»?
Валерій Прозапас
За добу українські телеканали «Еспресо», «5й» та «Прямий» так і не повернули до ефіру.
Так само як ми й не почули жодної реакції ні від кого, починаючи з концерну РРТ, Нацради, закінчуючи РНБО.
Отже, те що сталось далеко не випадковість. Давайте будемо чесними. Канали вимкнули «по бєспрєдєлу», без жодних законних чи навіть незаконних підстав. Просто вимкнули і тиша, пояснень немає.
В цей час є канали, які взагалі не транслюють так званий «марафон». Увімкніть ТЕТ, 2+2, Новий канал, НЛО ТВ. Там є лише розважальний контент і вони є загальнонаціональними. Пам‘ятаєте указ президента про обов‘язковість трансляції марафону? Для них цих каналів він обов‘язковим не є. А от три вищезгадані канали викинули з ефіру.
А в цей же час нам далі розповідають про перемовини і «компроміси».
Вже і «офіційна делегація» є.
Цитую указ: «Про делегацію для участі у переговорах з рф з підготовки та узгодження проекту договору про гарантії безпеки України». Це там де тепер Арахамія, Чалий, Подоляк та всі інші — офіційно, від імені України.
А далі окупант Лавров заявляє «ми побачили прояви реалізму в позиції української делегації. Реалізм стосовно шляхів забезпечення безпеки України». Кінець цитати.
Також лавров побачив «реалізм» і щодо Криму та Донбасу.
Чи не через цей «реалізм» викидають українські телеканали? Щоб іншої думки просто не було? А після Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Бородянки та Маріуполя будь які «перемовини» і «компроміси» апріорі не могли б бути можливими.

Последние новости

Том Купер: звіт про війну в Україні за 22 червня 2026 року

Не знаю, як ви, але я вважаю себе «щасливчиком» — хоча б тому, що мені не треба щоранку їздити на…

13 часов назад

Уражено газопереробний та гелієвий заводи в Оренбурзькій області РФ

У ніч на 24 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України в Оренбурзькій області РФ уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у…

13 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 24.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 24.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

20 часов назад

Уражено головну електропідстанцію окупованого Севастополя, — командувач СБС Мадяр

У тимчасово окупованому Севастополі воїни Сил безпілотних систем уразили головну електропідстанцію. Про це повідомив командувач Роберт Бровді (Мадяр). "Ждет Севастополь, ждет Камчатка,…

20 часов назад

Наслідки удару Сил оборони по автівці з військовими РФ: один спалений, інший — без голови

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує наслідки удару Сил оборони по російській автівці. Внаслідок ураження у спаленій техніці окупант…

1 день назад