Закон, що реалізує імпічмент Президента, передано на підпис Зеленському

234

Сьогодні спікер ВР Андрій Парубій підписав закон України «»Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України», який передбачає процедуру імпічменту Президента.

6 червня 2019  Рада ухвалила закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» №1098, який передбачає процедуру імпічменту Президента. “За” віддало голос 279 депутатів.

Прийнятий закон врегульовує повноваження ВР щодо визначення статусу, порядку створення та діяльності тимчасових слідчих комісій, тимчасових спеціальних комісій і спеціальної тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування під час процедури усунення Президента з поста в порядку імпічменту. Нагадаємо, що Зеленський неодноразово наголошував про необхідність термінового прийняття законів про імпічмент та скасування недоторканності Президента, депутатів та суддів.

Цікаво, він підпише цей закон про який розказував у передвиборчій рекламі , чи виборці Зеленського в черговий раз почують » япошутил» ?

Alex Noyt

Поделиться:
Загрузка...