За штурвал країни чіпляється досить ущєрбна істота

139
Сонце — гаряче. Вода — мокра. Солодощі — солодкі. Слуги — … ? Тут кожен може підставити свою характеристику. Із того, що вже не прикрити ніякими відосіками — за штурвал країни чіпляється досить ущєрбна істота.
.
Він досить цинічний баблолюб, котрому було вшистко перпендикулярно перед ким гримаси корчить, аби гонорар. Ремесло привчило його тонко реагувати на політичну кон’юнктуру — при Янику в бік владики Межигірського навіть не дихав, в бік Кремлівського Чахлика Невмирущого досі ссицця подивитися вище пупа. Жовч і саркастичне тявкання було виключно в бік, куди сказали «фас».
При цьому істота надзвичайно залежна від оплесків і люто закомплексована. Ви звернули увагу — написав про вакцинацію, був обсварений своїм ядерним електоратом (совки-антивакси-примітивні люди без критичного мислення) і… видалив допис? А що там трапилося із інтерв’ю для ICTV? «Патєрялася?» (с)
Цей колективний «санаторій енергетиків» розуміє, що у нього квиток в один кінець і опції «дубль два» у більшості немає. Тому вони будуть гуляти на повну, рамок не відчуватимуть і триматимуться за владу в будь-який спосіб.
Там немає усвідомлення наслідків. Тож вся ця зелена трахомудія може або обвалитися в один момент, або піти на авторитарне насилля. Чи погодяться рятувати параноідального нанофюрера олігархи, які привели його до влади? Чи захочуть вписуватися і йти на насилля силовики і продажна правоохоронна система? Не факт, бо бумераг гніву може прилетіти і їм, а фраза «танців і ліхтариків більше не буде» зустрічається дедалі частіше. Чомусь…

Віталій Гайдукевич

— «Я — клоун!», — робив Вова флешмоб перед виборами.
— «Я — клоун!», — підтакували йому всілякі олі полякови і інші бацили.
А тепер я-клоун може сказати:
— «Це не я тепер клоун, це ви тепер — клоуни. Хахаха».
Коломой краденим баблом з Приватбанку розплачувався зі своїми шістками. Брав наші вклади і платив «своїм». Так він замазав у свій злочин всіх цих шісток типу оффшорного яклоуна.
Але прямо зараз вони всі так само крадуть, тільки вже не з Приватбанку, а з УСІХ держкомпаній і просто з бюджету. І так само діляться з подільниками краденими у нас грошима.
Так от, коли їм доведеться тікати, як Коломойському в 2016-му, тут залишаться їхні надійні сподвижники, які зірвуть будь-які реформи, бо на них у мафії буде компромат. Якщо після поразки я-клоуна, чий рейтинг вже впав, в Україні і повернеться нормальна демократична прозахідна влада, мафія знову її змете руками от таких от лещенків, мосійчук, наємів, рябошапок, разумкових і інших, які прикинуться молодой порослью «с дєтства протів зєлєнского».
Це проукраїнські сили мають чітко розуміти.
А тому Україні не обійтися без списку осіб пов’язаних з мафією. Такий список був у США в часи боротьби з Сім’ями. Такий список є в Японії для боротьби з Якудзою. Такий список маємо створити ми. Цих негідників в країні тисяча, а може 10 тисяч. Але якщо ми хочемо назавжди здолати опір криміналу, що зараз грабує Україну, всіх їх маємо переписати і заборонити доступ у політику, фінансовий сектор, ЗМІ і культуру.
Демократичні країни Заходу нас прекрасно зрозуміють.
Поделиться:
Загрузка...