За рік «перемир’я» загинуло 45 українських військових

48
За рік режиму припинення вогню у зоні ООС, загинули 45 українських військовослужбовців та 163 бійців поранено

Про це повідомила пресслужба делагації України в Тристоронній контактній групі у Telegram.

Там заявили, що у порівнянні з періодом із липня 2019 до липня 2020 років смертей українських військових удвічі менше, утричі менше поранених, майже утричі менше обстрілів.

З 27 липня 2019 року до 26 липня 2020 року російські війська здійснили 4257 обстрілів, загинули 88 військовослужбовців, 494 – отримали поранення.

“За час дії режиму припинення вогню з 27 липня 2020 року до 27 липня 2021 року зафіксовано 1995 обстрілів, загинуло 45 та 163 військовослужбовці отримали поранення (дані штабу ООС, уточнюються)”, — йдеться в повідомленні.

P.S.

Я добу почекав. Все ж таки, думав, може крісло «верховного головнокомандуючого» відреагує на ворожий обстріл ствольної артою, з великою кількістю поранених і знищенням техніки. З нашого боку.
.
Тим більше, що атаковано не випадкове місце в глибині оборони, а не на нулі. Тим більше, що за останні кілька тижнів — це вже тенденція. І все, що відбувається у нас в обороні — під цілодобовим контролем недосяжних тепер російських «Орланів»
.
Слава Богу — Армія реагує як слід. Не реагують тільки ті, хто подарував нам фальшивий режим «просто перестати стріляти». Це як вікопомний Сусанін. Який завів у болото, а далі — як хочете.
Тільки він там ворогів завів. А цей «Сусанін» — своїх.
.
Нема там ніякого переполоху. Не збирається РНБО. І «головнокомандувач» нічого не говорить до «своєї» армії, і «свого» народу.
Переполох у них, і «критична ситуація» — це тоді, коли Порох в черговий підрозділ допомогу везе. Ось там загроза номер один. Всі на вухах.
.
Ми живемо як завжди. У нас війна. Ми відповідаємо на атаку і перев’язуємо своїх поранених. Так реагує здоровий організм.
А чужорідне тіло — є чужорідне тіло. Тому воно так чи інакше буде відторгнуто.
.
А пам’ять про те, як це воно було — жити під керуванням мізераблей — піде на користь. До речі, Сусанін теж закінчив — так собі.
Гліб Бабіч
Всеосяжне перемир’я Зеленського. Пройшов один рік.
Вже можна підевести підсумки.
Сотні обстрілів згідно штабу ООС. Це об’єктивно тисячі снарядів і бк. Бо вони рахують за один обстріл 20хв з усіх калібрів.
Тисячі обстрілів згідно ОБСЕ. Це не військова організація з військовими в групах, яка іноді бачить більше реального, а іноді не бачить реальність. Іншої не маємо.
За ці два роки це десятки убитих у боях і сотні поранених.
На сьогодні обстріляли КСП батальона, який був в тилу. 7 поранених. Тиловики, яких там і бути не мало. Війна іде.
Є відверта війна Міністерства Оборони з командуванням ЗСУ і це все прикро.
Іде біда. Путін має розвідку і все бачить, більше того пришвидшує події через своїх агентів впливу.
У нас мало часу.
Коли Економічна безпека, Зовнішня безпека, Внутрішня безпека, Воєнні виклики підвішені через рішення купки аферістів, яких очолює дилетант — чекай біди.
Тому треба очікувати «війну, чуму та голод» .
Війна є, а отже буде збільшення.
Чума є, а отже нова хвиля.
Наступне — голод.
Ціна обрання Зеленського.

Поделиться:
Загрузка...