За Порошенка нам вдалося поліпшити позиції України вперше в нашій історії на 48 позицій у рейтингу Doing Business

186

Піднятися на 7 сходинок за останній рік — це справді факт, що дає привід для оптимізму

Таку думку висловила у Facebook економіст, народний депутат України VIII скликання, екс-голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

«Особливо цікаво, що рейтинг Світового банку фіксує стан справ на травень кожного року і відображає рік, що минув, — тож йдеться про роботу минулого президента, минулого складу парламенту та минулого уряду. Я пишаюсь, що за 5 років нашої влади, коли країну очолював Петро Порошенко, нам вдалося поліпшити позиції України вперше в нашій історії на 48 позицій у рейтингу Doing Business», — пише вона.

Нижче Южаніна навела причини, завдяки чому Україні вдалося посісти 64 місце в рейтингу.

«Найбільше зростання зафіксовано за такими показниками, як «отримання дозволів на будівництво», «підключення до системи електропостачання», «міжнародна торгівля». Водночас за показниками «вирішення неплатоспроможності» і «оподаткування» (що мені особливо болить) Україна, навпаки трохи просіла», — каже екс-нардеп.

На її думку, новій владі варто «озирнутися навколо, щоб почути людей», бо є загроза «перегляду бізнесом своїх планів щодо розвитку в Україні.

«А деякі останні інціативи законотворців змушують бізнес переглянути свої плани щодо розвитку в Україні. Це стосується як дрібних підприємців, так і великих компаній. Тому, на мій погляд, новій владі варто озирнутися навколо, почути людей, можливо, дещо збавити темп гонитви за кількістю прийнятих проектів. І перейти від обговорення приємних, але все ж таки формальних дерегулятивних речей до реальних дій», — заявила Южаніна.

Поделиться:
Загрузка...