З Росією ні примирення, ні футболістів звідти в збірній України не буде, – Петраков

2 325
У неділю, 29 серпня, Українська асоціація футболу провела офіційну презентацію тренерського штабу національної збірної України.

Саме ці фахівці будуть готувати команду до майбутніх матчів відбору на чемпіонат світу-2022 в Катарі.

Тренерський штаб збірної України:

Олександр Петраков — в.о. головного тренера;

Андрій Анненков і Олександр Шовковський — асистенти головного тренера;

В’ячеслав Кернозенко — тренер воротарів;

В’ячеслав Руженцев і Іван Баштовий — тренери з фізичної підготовки.

Олександр Петраков, якого виконком Української асоціації футболу (УАФ) призначив виконувачем обов’язків головного тренера збірної України, підписав офіційний контракт. Про це Олександр Васильович особисто заявив під час презентації тренерського штабу збірної.

Наставник сказав, що йому дуже приємно, що всі переживають за нього і за його фінансовий стан.

«Контракт у мене у підписаний. Усе нормально. Зі мною вчинили порядно. Але далі інформація конфіденційна», – зазначив Петраков.

Олександр Васильович поки не готовий коментувати склад збірної, викликаний на найближчі матчі.

«Хлопці збираються потихеньку. Сьогодні ще багато грають у Європі – Яремчук, Качараба. Хлопці дзвонили. Є травмовані гравці. Які травми, я не можу обговорювати. Повинні зустрітися, поговорити. Лікарі доповідатимуть – тоді знатимемо подальші плани», – зазначив фахівець.

При цьому Олександр Петраков категорично відкинув варіант із запрошенням в команду гравців з чемпіонату Росії. Наставник нашої футбольної команди пояснив свою позицію війною з Російською Федерацією.

За словами Петракова на нього велике враження справила стіна пам’яті в центрі Києва.

«Я ось десь в лютому сидів удома, пандемія. Стільки не працював. Дай, думаю, пройдуся. Я корінний киянин і пішки пішов по місту. Підійшов до Михайлівського собору і пішов вниз по Трьохсвятительській. Там з боку фотографії воїнів, які загинули в АТО. Там і хлопці, і дівчата, і стільки цих прізвищ, фото. Я зрозумів, що зараз ні футболістів з Росії, ні примирення, апріорі бути не може. Стільки дітей-сиріт залишилося. Зараз Нi. Ніяк. Може після певного часу… Але на даному етапі кажу прямо і відверто – нi», – заявив Петраков під час презентації свого тренерського штабу.

obozrevatel.com

P.S.

Поделиться:
Загрузка...