З головної ялинки України знімуть капелюх напередодні дня Святого Миколая

124

На головній ялинці країни на Софійській площі у Києві напередодні дня Святого Миколая, 19 грудня, встановлять різдвяну зірку, яка замінить чарівний капелюх.

Про це в коментарі УНН роозповів засновник проекту Folk Ukraine, організатор новорічних і різдвяних свят на Софійській і Контрактовій площах Ігор Добруцький.

«Так, наш чарівний капелюх, напередодні дня Святого Миколая буде знято і замінено на восьмикутну різдвяну зірку. Що ще буде на день святого Миколая залишається сюрпризом, побачите», — зазначив він.

Раніше, Добруцький пояснив, що на головній ялинці країни не буде різдвяної зірки, а буде чарівний капелюх, який «зігріватиме» лісових героїв на території тематичного казкового лісу.

“Ялинка тематична у нас. Через те це дві різні речі — різдвяне містечко і тематична ялинка для дітей. Тому капелюх чарівний у нас на ялинці, а різдвяне містечко у нас в різдвяних зірках восьмикутних… (Тематика — ред.) «Казковий ліс», через те все, що живе і росте в лісі — воно на ялинці. А внизу казковий пень, у якому також живуть звірі в дуплах… Чарівний капелюх якраз гріє цих лісових героїв. Він накриває їх, бо він чарівний. Він зігріває їх. Це для того, щоб зрозуміти — треба прийти подивитись», — розповів УНН Добруцький.

Зазначалося, що вся територія буде «у стилі казкового лісу».

«І навіть колір такий, як в лісі — волошково-темнозелений, такий, як ліс буває, як світлячки… Штучна — бо багато людей кожного дня дзвонили, щоб не різати, щоб хоч одна залишилася жива ялинка “для браконьєрів”. Всі писали “хай росте ялинка”… І люди хотіли всі, щоб була штучна — ми і зробили штучну», — розповідав Добруцький.

За його словами, новорічне містечко «буде накривати великий  капелюх-шатер» у вигляді ілюмінації, який «виглядатиме як зоряне небо із гірлянд».

Поделиться:
Загрузка...