Ювілей Єрмака святкували на держдачі в Карпатах, а гостей возили гелікоптерами ДСНС

32

Президент Володимир Зеленський та Офіс президента святкували день народження Андрія Єрмака на державній дачі, використовуючи гелікоптери ДСНС для доставляння людей до резиденції в Карпатах.

За інформацією джерел «Української правди» у політичних колах президент Володимир Зеленський та керівник його офісу Андрій Єрмак у п’ятницю вдень залишили Банкову ще до закінчення робочого дня і полетіли в Карпати до державної резиденції президента України Синьогора, де у неділю Андрій Єрмак має відсвяткувати ювілей — 50 років.

Згідно з даними публічних онлайн радарів, президентський борт із Києва не прилітав, на відміну від самого президента.

Натомість за допомогою онлайн радару вдалося встановити, що у п’ятницю вранці 19 листопада з Києва до Івано-Франківська прилетів чартер який має стосунок до групи «Приват» Ігоря Коломойського. Борт майже одразу повернувся до Києва.Чи був президент Зеленський або керівник його офісу Єрмак на борту наразі не вдалося ані підтвердити, ані спростувати.

Згодом розслідувачі знайшли докази, що 21 листопада, у день народження Єрмака та в день Гідності та Свободи близько 10 ранку Зеленський і Єрмак, які були на Івано-Франківщині, з’являються на Інститутській у Києві, о 12 президент нагороджує воїнів, а вже о першій гвинтокрил ДСНС злітає з бази рятувальників у Козині і за дві години здійснює посадку в Івано-Франківську.

За джерелами «Української правди», серед гостей на святі були заступник керівника Офісу Андрій Татаров та міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

21 грудня 2018 р. в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС в Україну прибули перші два гелікоптери Airbus Н-225 Super Puma. Сертифікат на один із них урочисто передав рятувальникам Президент України Петро Порошенко.  Велика надійність і радіус дії більше ніж 1000 км дають можливість забезпечувати рятувальні роботи в гірській місцевості та нести патрулювання в Азово-Чорноморському басейні. «Саме в цьому регіоні ми маємо бути готові до будь-яких інцидентів,  а також — для авіаційної розвідки. Але, в першу чергу завдання – боронити кордон, рятувати людей. Впевнений, що наші українські пілоти з честю справляться з цією місією», — підкреслив Президент, dsns.gov.ua

УП надіслала запити з одним питанням: На яких підставах авіацію спеціального призначення було задіяно для святкування дня народження Андрія Єрмака? Бо скільки державному бюджету коштувало чотирьох денне святкування у державній резиденції, перельоти на гелікоптері на відстань у 700 кілометрів, закриття готеля на час святкування, транспортування співробітників управління державної охорони та співробітників державного управління справами після цього матеріалу президент Зеленський має розповісти вже суспільству особисто.

Гелікоптер ДСНС здійснив посадку в аеропорту Бориспіль майже о четвертій годині дня. Таким чином президент і керівник його офісу могли дістатися на роботу на Банкову близько п’ятої години вечора. А це означає що Зеленський під час такої гострої внутрішньої і зовнішньої ситуації літав у гори на дачу на чотири дні. 

pravda.com.ua

P.S. Партнер олігарха Коломойського Міндіч був спеціальним гостем на дні народження глави ОП Єрмака 

Журналісти повідомляють, що 19 листопада переліт з Києва до Івано-Франківська здійснив чартерний борт «Хокер», який має стосунок до групи «Приват» Ігоря Коломойського.

«За інформацією співрозмовників «УП», на борту був Тімур Міндіч з родиною. Саме у квартирі Міндіча президент Зеленський святкував власний день народження у січні цього року», — йдеться в розслідуванні.

«За нашими спостереженнями, останнім з гостей свята Андрія Єрмака Івано-Франківськ залишив співвласник студії «Квартал 95″ та близький товарищ Ігоря Коломойського Тімур Міндіч з родиною», — додали журналісти. 

P.P.S.

Офіс Президента заперечує чотириденне святковання дня народження його голови Андрія Єрмака на державній дачі в Карпатах та використання гвинтокрилів для доставки гостей.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Офісу Президента у фейсбуці 

Щодо пересування глави держави, то повідомлено, що гвинтокрили для цього використовували відповідно до протоколу.

«У п’ятницю Президент працював у Києві – на Банковій. Ввечері того дня відбув до резиденції в Гуті. У неділю Глава держави був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. У понеділок він також перебував на робочому місці. … Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок в Києві – з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі Президента», — твердять в Офісі. 

Офіс Президента отримав інформаційний запит від пана Михайла Ткача лише 24 листопада, тобто вже в день виходу його репортажу й лише за декілька годин до оприлюднення матеріалу. Враховуючи те, що анонсувати цей репортаж Михайло Ткач почав ще 22 листопада, висновок може бути лише один, а саме: отримання коментаря від Офісу Президента й не передбачалося при підготовці матеріалу, а запит міг бути направлений суто формально. Однак хочемо публічно відокремити факти від домислів хоча б зараз – вже після виходу репортажу.
Перше: офіційно повідомляємо, що не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами, які ще можна додумати для більшої ефектності.
Друге: не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов’язаних з будь-якими бізнесменами. Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою.
Третє: у п’ятницю Президент працював у Києві – на Банковій. Ввечері того дня відбув до резиденції в Гуті. У неділю Глава держави був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. У понеділок він також перебував на робочому місці.
Четверте: користування цією резиденцією протягом одного-двох днів, як і гвинтокрилами, які забезпечують пересування Президента, відбувалося згідно зі звичайними протоколами щодо переміщення Президента та його співробітників і користування відповідними об’єктами.
П’яте: з інших представників влади до резиденції заїжджав лише Олексій Чернишов, який перебував у ті дні в Рівному та пересувався автівкою.
Шосте: Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок в Києві – з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі Президента.
Сьоме: сподіваємося, що наступного разу отримаємо запит на надання інформації хоча б за добу до виходу репортажу, щоб можна було встигнути відповісти на всі запитання й додати правдивої інформації до матеріалу, який готується.
І головне. Безумовно, не хотіли про це передчасно повідомляти, але наступного місяця відзначатиметься День працівників дипломатичної служби України. Зберуться – і саме в резиденції в Гуті – понад сто голів дипломатичних і консульських представництв України. Відбудеться спеціальний дипломатичний форум – з відповідною програмою. Підготовка до цього форуму на місці вже триває.

Поделиться:
Загрузка...