Ярош: команда Зеленського — це ліквідатори української державності

650
Навколо чинного українського президента Володимира Зеленського згуртувалися постаті, що цілеспрямовано займаються ліквідацією української державності. Для цього вони використовують й самого президента

Про це заявив командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.

«На мій погляд, ця влада чудово розуміє, що вона робить. Якщо спочатку я теж міг собі думати про те, що це незнання, некомпетентність, непрофесіоналізм і т.д., то зараз вже видно, що це доволі системна робота і я все більше і більше говорю своїм побратимам про те, що ця влада — це ліквідатори нашої державності. Тобто це ті люди, які мають дуже чітку ціль і діють вони різними способами, використовуючи, можливо, цього нашого недолугого, на жаль, президента Зеленського. Я не виключаю, що він справді там щось не розуміє, але він несе за це все персональну відповідальність. Безумовно. Бо саме він очолює владу, саме він, незважаючи на попередження, вирішив балотуватись і переміг на тих президентських виборах», — зазначив Ярош.

На його думку, йдеться саме про «системну роботу», яка курується «безпосередньо Москвою».

Й відповідних підтверджень, як вважає командир УДА, не бракує.

«Вони кожного дня все нові і нові зашквари роблять. І найголовніше, що знищується сама державна система, інституції державні знищуються, знищуються принципи, на яких може будуватися держава. Тут вони дуже послідовні», — наголосив Дмитро Ярош.

Повний випуск:

Поделиться:
Загрузка...