Якщо зруйнувати державні інституції некомпетентністю, цього буде достатньо для Путіна

231

Екскерівник Українського інституту національної памяті Володимир В’ятрович назвав свої завдання у ВР

Про це він розповів у програмі «Великий вечір» із Василем Зимою на Еспресо.TV.

У найближчий час В’ятрович отримає місце у парламенті.

«Я був в списку, був 25-им номером і єдине, що потрібно було, щоб я просунувся про списку — було рішення іншої кандидатки в народні депутати Наталки Бойко. Вона сьогодні склала заяву в ЦВК про те, що не заходитиме, відповідно, я став автоматично наступним, хто ввійде до парламенту», — сказав він.

Ексглава УІНП оцінив якість нинішньої Ради.

«Я звик працювати в середовищі, яке не є обов’язково комфортним для мене і сприймає мої ідеї, які я намагаюсь втілювати у життя. Я прекрасно розумію, що це не найкращий парламент для того, аби втілювати мої ідеї в життя, але це саме той парламент, де я потрібен буду для захисту національних інтересів, тому що, я боюся, що часом некомпетентість або справді якась нездорова захопленість Росією, можуть, призвести до того, що дуже багато з тих здобутків, які були досягнені за 5 років в питаннях укріплення національної індентичності можуть бути поставлені під питання. І власне моє завдання — спинити наступ «русского міра», створювати умови для розбудови українського світу. «, — сказав В’ятрович.

Він сказав, що нерозуміння того, хто ворог може зруйнувати державні інституції. 

«Нерозуміння того, що це війна з Росією, що ця війна почата Росією, що цю війну не можна припинити без того, що захоче припинити Росія. Все інше може бути дурість, некомпететність, вміння проросійських сил скористатись цим. Справді, зараз парламентська більшість, люди, які прийшли до влади представляють строкату політичну групу, де є дуже різні люди, де є проукраїнські люди,але разом з тим є люди, які виступають з проросійськими заявами. Щонайстрашніше відбувається, це підваження цих інституцій, які є державними, нових, які створені. Інституція — це є держава, держава і є інституції, і якщо їх руйнувати своєю некомпетеністю, цього достатьно, не треба бути зрадником, не треба працювати на Путіна. Цього для Путіна досить, щоб перемогти Україну», — додав В’ятрович.  

  • Екскерівник Українського інституту національної памяті Володимир В’ятрович підтвердив, що працюватиме у Раді замість Ірини Луценко.
Поделиться:
Загрузка...