Яке позоріщє ВИДЕО

92

Прес-секретар нашого сонцеликого президента силою відсовує іноземних журналістів, щоб ті раптом нічого не запитали у нашого «о най розумнішого і найвидатнішого»

Баба і кіт

Михайло Ткач:
Хто може пояснити в якій цивілізованній країні світу прес-секретарка президента дозволяє собі подібне в момент коли журналіст хоче поставити питання першим особам! Це як називається?! Свобода слова?! Ви там в США про нову країну говорите зараз? Ну то от пару скрінів з “нової країни”.

Victor Tregubov:
Щас как уволят Мендель, как наймут Беленюка…

Микола Княжицький:
Прес-секретар , яка лупить журналіста, глава ОП, який літав з Азаровим в Москву, щоб не підписувати угоду про асоціацію, глава ДБР, який порушує справу проти Парубія за захоплення влади, «на 100 відсотків свій прокурор. Потішний уряд, який хоче країну запхати в смартфон , вбиваючи малий, середній і великий бізнес під гаслами його порятунку, олігархи, які знову повернулися до керівництва країною. Я це пишу не тому, що я в опозиції. Мене в опозицію ніхто не заганяв. Навпаки. Але я в опозиції, бо набридла імітація.

Валерій Прозапас:
Ого.
Ця шм@ра Богдан виявляється в листопаді 2013 літав з Азаровим до РФ домовлятися про призупинення євроасоціації, а вже під час протестів отримував нагороди від Кабміну Овоча.
Що там про росзлідування Майдану серед пріоритетів ГПУ президент казав?
Немає питань до Андрєя Іосіфовіча про що його шеф з Мєдвєдєвим перетирав і що за «довідкові матеріали» він готував? Хто його тепер поставив смотрящім за президентом — питання риторичне?

Юрий Бирюков:
Ну вот, а мы переживали и нервничали. Мы боялись, что про Украину забудут и про Украину не будут вспоминать.
Да нет же! Благодаря усилиям одного из лучших лидеров современного мира (это не я сказал, если что) — Украина снова на первых полосах!
«Ukrainian president burns bridges in Europe»
Президент Украины сжигает мосты в Европе! Звучит же!
https://euobserver.com/foreign/146080…

Валерій Прозапас:
З розшифровки розмови вже зрозуміло, що наш президент поховав свою міжнародну репутацію назавжди.
Таке не виправити, будуть наслідки.

Якось викрутитись з ситуації могла б команда досвідчених дипломатів, але у нас квота на чоловіків бухгалтерів «Студії Кв95».

Поделиться:
Загрузка...