Як Зеленський і олігархи Бабиним Яром прикривають свої палаючі задниці

59
Маємо вже другий дуже показовий медійний «доказ принципової деолігархізації» від Зеленського та його «війни» з олігархами.
.
Відразу після спалаху офшорного скандалу олігарх Пінчук, щоб ніхто не посмів хоч випадково щось про це сказати, провів своє ток-шоу на ICTV в «спеціальному форматі». Цей «спецформат» — відверта брехня. Просто шоу, на якому не можна проконтролювати всіх гостей, хтось таки захоче щось небажане сказати про корупцію від Зеленського, скасували, а замість нього показали контраверсійний фільм Лозниці про трагедію Бабиного Яру. А далі відзначився Коломойський. У нього не скасовують «Право на владу», але замість обговорювати цілу серію абсолютно диких зашкварів, що прозвучали на весь світ, будуть спілкуватися виключно про річницю Бабиного Яру.
Це вже вершина цинізму. Бо Зеленський і олігархи (всі тієї ж національності, що більшість загиблих у тій трагедії) використовують пам’ять про жертв для брудного прикриття своїх палаючих задниць. Ювілейна річниця трагедії заслуговує на гідну пам’ять і, в тому числі, на численні спеціальні програми на телебаченні, а не на перекриття головних інформаційних приводів, які критично загрозливі для влади. Тим більше, що ми знаємо цілковиту байдужість Зеленського до жертв Голокосту загалом і Бабиного Яру зокрема. Він відмовився разом із численними лідерами світу вшанувати пам’ять жертв у меморіальному комплексі в Ізраїлі (бо й приїхав туди лише в надії на зустріч з Путіним). І він же в минулому полінувався прийти разом із лідерами єврейської громади до Менори, чим викликав обурення головного равина України. Зате зараз, коли в задниці припекло, таким сердобольним став…
Але зараз навіть не про фальшивість. Просто, це дуже показово, як доказ незмінної любові й взаємовиручки між олігархами та Зеленським. Він їм списання боргів та ресурси країни, а вони йому «теплу ванну» й медійну підтримку.
Поделиться:
Загрузка...