Як «українське» телебачення стало «кілером» України та українського

780
І справа далеко не в одному каналі, а й в багатьох інших, що планомірно, роками знищували українське, призеплювати малоросійство та любов до «русского міра».

Проте, за кожним зливним бачком стоїть власник, стоїть група менеджерів та керівників, що і є медіакілерами українського в Украіні: мови, культури, кіно, політики, та всього суспільства.
Кілька днів назад, один з таких «телеканалів» 1+1 фактично знищив відомий проукраїнський Ютюб канал. Це було зроблено з єдиною метою — закрити ротам тим хто каже правду про медіаринок в Україні.
Якщо в 90х українське телебачення хоча б нагадувало в якій державі ми живемо, то вже в 2000х воно перетворилось на таке собі відділення російських федеральних каналів, з кремлівськими серіалами, фільмами, російською мовою та російськими наративами. Доходило до того, що навіть новини в УКРАЇНСЬКІЙ ДЕЖАВІ на низці каналів були московською.
А далі…війна, десятки тисяч загиблих, стільки ж скалічених, 7% окупованої території, знищена економіка…але ці ж телеканали ніби й не помітили ВІЙНУ. У нас далі транслювався російський порядок денний. Всі ці «свати», «папіки», «солдати», «мєнти» та інша кремлівська погань. Навіть зараз, після ухвалених законів про «квоти», заборони російського телепродукту, тепер вони насаджують малоросійський російськомовний продукт, що нібито знятий в Україні, але для Росії чи інших держав пострадянського простору.
Подивіться на цю маячню: УКРАЇНСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЗНІМАЄ ФІЛЬМИ ТА СЕРІАЛИ НЕ ДЛЯ УКРАЇНИ, російською мовою, посилаючись на «невигідність» української. Чомусь у Польщі вигідна польська, в Румунії румунська, а у нас українська ні. Причина ж зовсім не в цьому, а в тому, що всі ці зливні бачки продовжують торгувати з АГРЕСОРОМ. Чого вартує продана «Ліга Сміху» чи «Дизель Шоу».
Одним з такий «медіакілерів» є відомий всім канал 1+1, який масово виробляє саме російськомовний продукт, купуючи франшизу саме в Росії. Телеканал, котрий у 90 та на початку 00х був локомотивом якісного, став локомотивом пропаганди «русского міра», яка криється за «патріотичними» гаслами та лозунгами. От лише після них йдуть чергові «Свати» та вмикається якийсь «Папік». Україна ж в таких серіалах — неопізнаний об‘єкт, без вивісок, своєї мови та своїх цінностей.
Подобається таке? Однозначно ні. І з цим треба щось робити. І головне — негайно! Адже ще десятиліття такого зомбування і нас дійсно заведуть в російський інформаційний простір на всі 100%. В Україні мають бути свої фільми, свої серіали, свої програми та ток-шоу, проте на 100% українські. Без російських наративів і мови нав‘язаної з РФ.
І ще одна велика проблема: за кожним таким ЗМІ, медіа, стоять зовсім не прості люди. Не мені розповідати вам хто такі Медведчук і Коломойський. Чи вірить хто що ці люди хочуть бачити в Україні УКРАЇНСЬКЕ телебачення?
Тому…для 1+1, чи 112, чи ZIKу, чи НАШого — правда це найбільша біда і трагедія. І ця ситуація з Geek Journal — Новини кіно та серіалів
продемонстувала, наскільки глобальна проблема і наскільки «русскій мір» нарощує свої позиції в нашій паралельній реальності.
Тому…або ми, або нас. Або Україна, або Росія-2.
Поделиться:
Загрузка...