Як санкції Держдепу українізували Дубінського і б’ють по ЗЕ-команді

104
Зовнішнє управління скасовується, стратегічне партнерство із США застосовується

11 січня з українським політикумом сталося те, про що мудрі люди попереджали давно. А ще, про що прямо натякали Володимиру Зеленському з перших його днів перебування на президентському посту.

Тобто, відбулась потужна атака з боку США на пряму російську агентуру та людей̆ Ігоря Коломойського. Всі ці москіти дуже міцно обсіли Зеленського і виростили таке пихате его, що намагались заплювати навіть новообраного президента США Джо Байдена. Все це планувалось для того, аби остаточно збити Україну із західного вектору і повернути її в стійло СРСР 2.0. От і гелготала “п’ята колона” цілий рік то про зовнішнє управління, то про масонське ложе Джорджа Сороса, то про американські лабораторії, квітчаючи усе байками про прометея Віктора Медведчука.

Однак американці мають гарну пам‘ять щодо тих, хто толерує подібних персонажів. Понад те – які не реагують на прямі натяки щодо того, що час розібратися з подібним лайном, якщо ти хочеш бути у клубі розвинутих країн і називатися другом США. А це вже – особисто про Зеленського. Тому починається процес видавлювання з української політики прямих ворогів США. Не так через велику любов США до України. А через те, що ці персони за слабкодухого Зеленського отримали надто велику волю. І намагаються перетворити 40-мільйонну країну на форпост руського мира. Точніше, “беспредела”, який наш північний сусід намагається використовувати в якості торпеди проти самих Сполучених Штатів. Чого США, в якому б внутрішньому сум’ятті вони не перебували, не дозволять нікому.

Отже, Міністерство фінансів США запровадило санкції̈ проти 7 осіб і 4 ЗМІ, пов’язаних із Андрієм Деркачем, за втручання у вибори президента Сполучених Штатів.

Про це сказано в повідомленні на офіційному сайті Мінфіну США.

Санкції̈ введено проти Олександра Дубінського, Дмитра Ковальчука, експрокурора Костянтина Кулика, колишнього нардепа Олександра Онищенка, помічника Деркача, Антона Симоненка, ексспівробітника посольства України в США Андрія Теліженка та Петра Журавля. У Мінфіні США вважають, що ці особи “публічно виступили або приєдналися до Деркача за допомогою скоординованого поширення і просування фальсифікованих і необґрунтованих звинувачень щодо політичного кандидата США”.

Цитую повідомлення мінфіну США: “Принаймні з 2019 року Деркач і його соратники використовували засоби масової інформації США, платформи соціальних мереж у США і впливових осіб США для поширення таких, що вводять в оману і необґрунтованих тверджень про те, що нинішні і колишні офіційні особи США причетні до корупції, відмивання грошей і незаконного політичного впливу в Україні”, — сказано в повідомленні Мінфіну США.

“Кулик, колишній̆ прокурор Генеральної̈ прокуратури України, вступив у союз із Деркачем для поширення неправдивих звинувачень в міжнародній корупції. Онищенко, який переховується від українського правосуддя за звинуваченням в корупції, надав відредаговані аудіокопії ймовірних аудіозаписів розмов між колишніми українськими та американськими чиновниками”, — йдеться далі в рішенні.

У Мінфіні США додали, що Теліженко, колишній український дипломат, організовував зустрічі Деркача з американцями. Дубінський, який працює разом із Деркачем в українському парламенті, приєднався до Деркача на пресконференціях, “покликаних увічнити ці та інші помилкові наративи й очорнити кандидатів у президенти США і їхні сім’ї”.

“Всю власність і майнові інтереси цих людей, що підпадають під юрисдикцію США, заблоковано, а особам із США, як правило, заборонено здійснювати з ними операції. Крім того, також блокуються будь-які юридичні особи, які на 50 чи більше відсотків належать одному чи кільком вказаним особам”, — зазначили в Мінфіні США.

Власне, у цій новині найбільше цікавить навіть не сам Деркач та його посіпаки. Адже цей провідник “руского міра” перебуває під особистими санкціями ще з вересня минулого року, одразу після того як він опублікував нібито розмову тоді кандидата в президенти Джо Байдена та екс-президента України Петра Порошенка. Найцікавішим є присутність у списку Олександра Дубінського. Це у нас не просто й депутат “Слуги народу”, а й цілий куратор Київської області від правлячої партії.

Те, що американці поставили його в один ряд з прямою російською агентурою – це чергове свідчення того, що росіяни увійшли в союз з олігархом Коломойський. Якого настільки допекли американці, що він готовий піти на союз будь з ким, хто забезпечить його невидачу до Вашингтону для справедливого суду. Саме тому Олександр Дубінський тримався павичем на московитських медійних ресурсів і щебетав про зовнішнє управління. Все це мало допомогти його патрону Коломойському лишитися і безкарно заробляти на Україні.

Але як же опустили на землю американські санкції Сашу Дубінського. По-перше, він різко згадав українську мову і щебече нею як соловейко, що відкидає байки про російськомовні щелепи, непристосовані під державну. По-друге, Саша уже не веде себе як бидло. І коли Офіс генпрокурора України 19 січня повідомив, що почав проти депутата СН два кримінальні повноваження: про ухилення від сплати податків та легалізацію доходів, одержаних злочинних шляхом — рупор Коломойського уже заспівав інакше. Що США наш стратегічний партнер. Був і є. І це просто наклепники із оточення Зеленського намагаються посварити його із США.

Що ж бачимо наочно, як санкції сприяють блискавичній українізації і наверненню до західного світу. Вангую, що як далі піде, то Саша Дубинський не вилазитиме із вишиванки і спатиме із томиком Бандери під подушкою.

Бачимо, як сам Коломойський здає своїй медійних посіпак. Бо честь і гідність від американських санкцій Дубінський чомусь не захищає на телеканалі 1+1, а доводиться ходити на “Вести”, “Страна. UA” і телеканали Медведчука. Ігор Валерійович здає усіх, коли смаженим пахне персонально для нього.

А найцікавіше в усьому цьому – це поведінка президента Зеленського. Нагадую, що 20 травня минулого року, після публікації першої порції плівок Деркача “мейд ін Лубянка”, найвидатніший лідер сучасності на пряме запитання про них на своїй прес-конференції заявив таке: “Про Порошенка і Байдена, так, я чув, я прокоментую. Думаю, це не останній знак, який побачать українці. Реагувати повинна прокуратура, правоохоронні органи. Генеральний прокурор України ще вчора зареєстрував кримінальне провадження за заявою депутата Деркача. Будуть розслідувати. Я знаю, що це може бути сприйнято, кваліфіковано як державна зрада. Все — до правоохоронців”. Натомість, коли у вересні США наклали санкції особисто на Деркача — Зеленський і Баканов з Венедіктовою просто промовчали.

Звісно, керівник Офісу президента Зеленського Андрій Єрмак побіг писати вітання з нагоди перемоги Джо Байдена, але хай не тішить себе сподіваннями, що США усе забули.

Великі держави ніколи й нікому нічого не забувають. Тому можна бути впевненим, що ці санкції – це тільки перший крок. Зроблений ще навіть до інавгурації Байдена, по суті, ставлениками Дональда Трампа. І вони чудово розуміють, що для того, аби лишитися в топі американської політики, їм потрібно зачистити усіх проросійських товаришів Трампа, якими він не гребував користуватися для того щоб залишитися в Білому Домі.

Тому якщо Зеленський найближчим часом не відречеться від накипу типу Дубінського в своїй рідній партії — йому буде непереливки. Бо ж коло навколо гумориста, який вирішив, що зробив усіх — стискається усе сильніше.

Треба робити вибір. Або ти нормальна людина, що має життя після свого ганебного президентства, або ти будеш вічно гнаним парією типу Коломойського. Якому не буде місця ніде, крім Росії. Поруч з потішним Азаровим.

МАРИНА Данилюк-ЯРМОЛАЄВА

Поделиться:
Загрузка...