Як родина Богатирьової, Степанов і Медведчук хочуть вколоти українцям російський та китайський фуфломіцин?

459
Посилений локдаун має усі шанси стати квестом на виживання без кінця

Не встигла країна оговтатись від заклеєних стрічками шкарпеток і капців, як очільник МОЗ Максим Степанов заявив наступне:

«Я і мої радники наполягаємо на продовженні цього карантину після 24 січня. І саме за таких обставин, як він є».

А це означає, що освіжувачі повітря та сміттєві пакети ще довго будуть в дефіциті. Ви там знущаєтесь? Де наукові підтвердження Степанова і його анонімних радників, що поширенню ковіду сприяють щоденники та зошити з тестами ЗНО? Або у чому винуваті…звичайні шнурки для взуття. Ось невигадана історія від однієї знайомої з Миколаєва, яка має свою крамничку: «Шнурки !!! Благали сьогодні нас, в магазині побутової хімії, знайти й продати шнурки. Відсутність двох лєнточек довжиною 90 см — це катастрофа».

А тепер давайте серйозно.

Країна безнадійно відстає з впровадженням кампанії вакцинації від COVID-19. Відстає не лише від країн «сімки», ЄС, а й від країн з меншим достатком. Якщо раніше рівень захворюваності можна було пояснити недисциплінованістю наших громадян, які люблять носити маски на підборідді, то у питанні підготовки плану вакцинації стрілки нема на кого переводити. Тут однозначно винуваті президент Зеленський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль та особисто сам Максим Степанов.

З 11 січня вакцинацію своїх громадян почала маленька і небагата країна Албанія. Її уряд отримав 500 тис. доз вакцини від COVID-19 компаній Pfizer та BioNTech.

1 січня прем’єр-міністр Еді Рама оголосив, що перші 10 750 доз вакцини надійдуть до Албанії на третьому тижні січня.

Ще 30 250 доз надійде у лютому, а решта надходитиме щомісяця відповідно до урядового плану щеплень.

А що у нас? Я пам’ятаю, як ще у липні в ефірі у Савіка Шустера два колишні прем’єри Володимир Гройсман та Арсеній Яценюк прямо в очі нинішньому — Денису Шмигалю радили наступне: складайте план вакцинації, щоби Україна серед перших отримала кращу сертифіковану вакцину. Не китайське чи російське г*вно.

З того, що я читаю в новинах, прем’єр Шмигаль лише…8 січня спромігся попросити допомоги у Єврокомісії з купівлею вакцини. Тобто пів року бив байдики. Хоча часу і грошей в українського уряду було зовсім не менше ніж в Албанії. Не забуваємо іще один момент, коли нинішнім політичним очільникам щось треба політично, то рішення ухвалюються в турборежимі. А от з вакцинацією все пішло якось не так.

А зараз варто розібрати пропозиції від МОЗ і персонально Максима Степанова. І що з ними не так.

1. Російська вакцина «Спутник V».

Віктор Медведчук та його російські друзі вирішили використати потужності харківської фармацевтичної компанії «Біолік» для розливу російської бодяги. Це підприємство займається вакцинами уже сто років, у Росії немає підприємств з такими потужностями й серйозною історією. Саме тому для медичної диверсії та кампанії «только Россия спасет украинцев от коронавируса» було обрано «Біолік». Пікантності додає те, що свого часу в підприємство глибоко засунули руки родина Раїси Богатирьової та російський капітал. Тому маємо ситуацію, як компанія з російськими грошима на території України прагне обколоти українців коктейлем невідомого походження. Тим паче попередні дослідження кажуть, що формула «Спутника V» — це по суті ветеринарне щеплення від ящура.

Що каже про цю ситуацію Максим Степанов? Чому МОЗ дозволяє зайти на український ринок медичному «новичку» РФ? Чому нам уперто сунуть лжевакцину, яку згідно з соціологічними опитуваннями не хочуть самі росіяни? МОЗ уперто не хоче відповідати, чи зареєструють вони цього троянського коня від держави-агресора. А ще Степанов публічно сказав: «що нема жодного лікарського засобу, крім «Спутника V», довкола б якого було скільки політики».

Тобто — родина Богатирьової, Медведчук і Путін можуть використовувати українців як піддослідних хом’яків?
Мабуть, чи не уперше в житті я виступлю проти такої «вакцинації». Бо росіян із їх продуктом невідомого походження послали усі: турки, ізраїльтяни, угорці. Навіть свої громадяни. А ми маємо витрачати мільярди, аби потім ці кошти російський уряд витратив на переозброєння окупантів в Криму та ОРДЛО. Тому стоп російській бодязі. «Біоліку» бойкот! Або сертифікована вакцина світового гіганта, або маємо поставити питання руба — чи треба нам такий турботливий очільник МОЗ.

2. Китайська вакцина Sinovac Biotech

Відповідь, чому президент Володимир Зеленський останнім часом так активно дружить із китайцями зрозуміла — думає, що вони дадуть дуже багато грошей і нічого не попросять замість. Власне тому, МОЗ і Зеленський вирішили закупити вакцину, яка не пройшла клінічні випробування. А попередні перевірки, наприклад, Національна агенція із нагляду за здоров’ям Бразилії каже, що ефективність цієї вакцини нижче 60%, але вище 50%. Тобто гірше аніж у Pfizer/BioNTech та Moderna.

Сам же Степанов на останньому брифінгу розповів, що якщо ефективність цієї вакцини на українцях буде менше за 70%, то Китай поверне нам кошти. Тільки от як бути з тими, хто заплатить кошти, зробить собі укол і захворіє? Хто поверне здоров’я тим, кому зроблять неякісну вакцину? Дивімось, хто збагатиться на торгівлі китайським фуфломіцином. Ось є детальна розповідь керівника ДП «Медичні закупівлі» Арсена Жумаділова, про те, як Степанов фактично в ручному режимі призначив компанію переможця, яка торгуватиме китайською вакциною:

Компанія «Лекхім», яка постачатиме китайську вакцину належить Валерію Печаєву, соратнику ексочільниці МОЗ уряду часів Януковича Раїси Богатирьової. І цілком не виключено, що в «схематозі» «Вколи чим-небудь українця за шалені бабки» ця фірма виступає, як прокладка.

Дуже влучно про це сказав народний депутат «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко:

«Очевидно, що наше Міністерство охорони здоров’я треба перевіряти правоохоронним органам. Якби вони в нас не були так зайняті опозицією, то мали б давно зайнятися МОЗ. Починаючи з першого дня пандемії, коли були якісь дивні закупки медичних костюмів, потім дивні закупки медобладнання, зараз якісь дивні історії про закупку вакцини. Здається, велика частина грошей, виділених на всю цю історію, розчинилася по кишенях. Отам би поле для роботи правоохоронців, але в них все немає на це часу, розумієте, не встигають».

Як бачимо, хоч російську, хоч китайську вакцину купуй — найбільше багатіє родина Раїси Богатирьової та російського кубла Віктора Медведчука. І найцікавіше, що у разі неефективності та шкоди здоров’я — всі ці мамкині вакцинатори не понесуть жодної шкоди за фуфломіцин. А ще згодом нам треба шукати мільярди, аби за пів року закупити уже нормальну вакцину Pfizer/BioNTech та Moderna, якою вакцинується весь світ. І яку не проблема було купити — доведено урядом маленької небагатої Албанії.

3. Українська «вакцина» від COVID-19

Напередодні місцевих виборів Володимир Зеленський та Максим Степанов люто піарилися на тому, що почались розробки української вакцини. І витягли на світ божий такого собі Михайла Фаворова, який чесав про рішучі розробки.

Степанов ще уточнив, що на виготовлення вакцини знадобиться близько 100-150 млн гривень. На це навіть хочуть додатково попросити грошей у Світового банку.

Тільки от, де каверза? Товариш Фаворов, якого представили, як елітного епідеміолога — закінчив Московський державний медико-стоматологічний університет. Є активним гостем радіо- та телепрограм російських ЗМІ. Зокрема, його інтерв’ю з’являлися на сайтах «Ехо Москви», РІА Новини, радіо «Комсомольська правда. Москва», «Звезда», у телепрограмі RTVI тощо. Проживає у США.

На російських сайтах він активно коментував і просував вакцину від Путіна «Спутник 5». А чому приїхав в Україну? А річ у тім, що його синок Андрій Фаворов – ексдиректор з інтегрованого газового бізнесу «НАК Нафтогаз України», він проживає у Києві. То очевидно, що сім’я вирішила нагріти руки на ковіді. І на українцях.

І ось відповідь усім українцям, що російська вакцина та українська вакцина — це тупо розвод кошенят. Річ у тім, що авантюрист Михайло Фаворов постійно проживає в США і там днями скористався програмою вакцинації. І уколов собі не «Спутник V», а Moderna.

Що ж, я не знаю, яких іще пропозицій нам чекати від уряду, особисто Зеленського і МОЗ, основною ціллю яких є обілетити все живе в нашій країні і збагатитися на ковіді так, щоб правнукам на Майамі вистачило. Річ у тім, що нам доведеться купувати таку саму вакцину, якою уже користується весь світ. Хтозна, якщо після програми вакцинації країни ЄС вирішать увести паспорт вакцинації чи розроблять спеціальні правила допуску на свої вакциновані території — чи не нашкодить це безвізу? Чи знову ми почуватимемось людьми третього сорту, бо Раї Богатирьовій треба на нового пластичного хірурга та улюблений бутик Valentino. Є ще момент шкоди. Уряд всіляко показує, що їм не шкода свій народ. Саме тому його закривають на замок і не дозволяють купити шкарпетки і колготки. А ще пропонують отруту замість якісної сертифікованої вакцини за здирницькі кошти. Бо доза китайського шмурдяка для бюджету України обходиться дорожче аніж аналогічний Pfizer/BioNTech.

Поки ж лиш доводиться молитися, аби український уряд не озброївся новими геніальними ідеями на кшталт того, як це робиться в Туркменістані. Там президент Гурбангули Бердимухамедов сказав, що COVID-19 нібито можна вилікувати за допомогою кореня солодки. Тепер рослинний сироп зобов’язані носити з собою чиновники, бюджетники й учні. Невиконання вимоги потягне за собою догани та штрафи.

Лишається сподіватися, що це відео Бердимухамедова не побачить Володимир Зеленський. Інакше ковід у нас теж лікуватимуть або вакцинами Богатирьової-Медведчука. Або коренем солодки.

МАРИНА Данилюк-ЯРМОЛАЄВА

Поделиться:
Загрузка...