ЯК ОЛІГАРХИ ЗДАЮТЬ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ КРЕМЛЮ

110

Як відомо, медіа-групи Коломойського, Фірташа, Ахметова і Пінчука з усіма їхніми десятками телеканалів (близько 90% телепростору України) закодували свої телеканали на супутнику, мотивуючи це бажанням отримувати прибуток.

Результат цього кодування очевидний — з мінімум 4 мільйонів домогосподарств, які користуються супутниками (а це близько чверті населення країни), левова частка, можливо, більшісь, не буде закуповувати ніякий спеціальний тюнер за 1100 грн і ще на додачу платити щомісячну абонплату, а підуть легшим шляхом — повернуться на російські телеканали, які лишилися на супутнику відкритими і безкоштовними, і споглядання яких, власне, завело Україну в глухий кут відсталості і війну.

Таким чином, на наших очах відбувається свідома здача і руйнування антиросійської блокади в медіа-просторі, яку Україна з такими муками вибудували протягом останніх років, і пережача левоової частини інформаційного простору Росії.

Як наслідок, завдається колосального удару по інформаційному полю України.

Я впевнений, що це зроблено свідомо — олігархи мільйони і мільйони телеглядачів зливають в обмін на щось (на що?) під пропагандистський вплив Росії, і лишають собі більш платоспроможних споживачів реклами, прикриваючи це крохоборською вигодою (якої насправді не буде).

Я впевнений, що ця історія з передачею інформпростору України Росії обов’язково БУДЕ розслідуватися за статтею 111 Кримінального Кодексу України —

«Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду… інформаційній безпеці України… надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України».

Олександр Палій

Найбільші телеканали чотирьох медіагруп закодували свої телеканали на супутнику.

Хто дивиться телебачення по супутнику:
❗️люди в сільській місцевості
❗️люди в приватних будинках
❗️люди у віддаленій місцевості від впевненого прийому сигналу.

Тепер всі ці люди, якщо вони не будуть користуватися платними послугами або цифровим Т2, будуть споживати РОСІЙСЬКІ незакодовані канали.

Це злочин проти української нацбезпеки під час гібридної війни. Росія вкладає сотні мільйонів доларів щороку в поширення своєї пропаганди і НЕ кодує сигнал своїх телеканалів на супутнику заради масштабнішого охоплення аудиторії. В тому числі й в Україні.

Українці і так масово вражені бацилою «русского міра» і споживають російський медійний продукт. Тепер частина населення буде підсажена повноцінно на ростб. Особливо критична ситуація в окупованому Криму та ОРДЛО, де люди мали хоча б якийсь доступ до українського слова. Тепер не мають взагалі!

Влада не зробила НІЧОГО щоб запобігти цій ситуації. Рівним чином промовчала та відхрестилася від проблеми, яка тепер є в інформпросторі. Зате вони готують законопроект «про дезінформацію» щоб правди та вільного слова не було взагалі.

Це і є масштаби повзучого реваншу, який починається не лише у владних посадах, а в інформаційній політиці, а отже і в головах у людей.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...