Як населення України перетворило свою країну на Малоросію

300
Сьогодні впевнено можна сказати про те, що Зеленський працює президентом в Офісі Єрмака.

Вже немає сенсу сумніватися і обнадіюватися, що нам щось не те показується.
Верховна Рада, після кількох провалів, таки проголосувала список членів до складу комісії по відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Постанову про це підтримали Слуги, ОПЗЖ, За майбутнє, Довіра та позафракційні. Дуже показове голосування. Відібраним кандидатам дуже порадів Портнов. А він знає толк у збоченнях.
Кажуть, що у деяких притомних слуг були істерики з приводу складу комісії. Але ті, начебто притомні, не грають у політичних розкладах жодної важливої ролі.
5 із 7 членів комісії не відповідають нормі закону про те, що представники мають бути професійними, бездоганними з точки зору моральних якостей та мати суспільний авторитет.
І це означає, що Єрмак переміг. В Україні тепер буде ручна комісія – рука Єрмака знаходитиметься в дупах комісіантів, і він тими дупами крутитиме, як сам захоче.
Європейські країни вже попередили Верховну Раду про процедурні проблеми щодо заміни керівника САП.
Зрозуміло, що частина населення кричатиме, що вони бачили «ваш безвіз в гробу», і що зараз все одно «ніхто і нікуди не їде».
Зрозуміло, що частина населення не має жодного зеленого уявлення, наскільки ми залежні від зовнішньої фінансової допомоги. І яка фінансова яма нас чекає в разі не надходження траншу. Так, світ залежить від кредитів, і надання кредитів – це бізнес. Але я хочу почути «адвокатів» слуг і Зеленського, коли дірка Пенсійного фонду затягне їх в своє провалля. Не треба сподіватися, що буде по-іншому.
Європейці ще продовжують за нас боротися і борсаються в нашій багнюці. Так, геополітика важлива. Так, ми в центрі Європи. Так, тут купа різних інтересів. Але нам важлива орієнтація на розвинений світ, а не на кремлівських покидьків.
В підручники історії цей період ввійде під назвою «Як мати шанси, але просрати все». Якщо, звісно, встигнеться написати такий розділ.
Бо можуть написати інший. І назвати так – «Як населення України перетворило свою країну на Малоросію».
ДБР відкрило кримінальну справу «за розголошення державної таємниці» через оприлюднення інформації по спецоперації проти бойовиків-«вагнерівців» і забирає слідство собі. Мало би розслідувати СБУ, бо це їхня підслідність, але ДБР є ручною собачкою Банкової.
Тому:
1) будуть шукати не російського крота в президентському кабінеті, а тих, хто викрив свідомий зрив спецоперації;
2) справа є підтвердженням, що операція була, а влада брехала про її відсутність і змушувала спецслужби замітати сліди. Але сліди не операції, а доказів зради з Банкової.
Сьогодні ж ввечері в теплу ванну придворного Шустера прийде Єрмак і без дискусії, без питань від тих, хто знає правду, буде просувати брехливу версію Банкової. Це означає, що у Зеленського зрозуміли, що далі ігнорувати цю історію не вийде, але поки не втямили, що піти від відповідальності не вдастся.
Коли «зеленим ліцам» було потрібно обозначити стійло для населення — то «правоохоронці» без всяких доказів спокійно запакували генерала Марченка з командою, вибивали двері в будинку Звіробій, тягали на допити Федину та закрили на СІЗО Антоненка з Кузьменко.
А от коли постало питання можливої зради в ОП та зливу інформації по «вагнерівцям» росіянам кимось з високих посадовців…. силовики такі — нууу, ми подууумаєм, нууу ми відкрили 100500 впроваджень і ще 15 на Порошееенкаааа, нє надо нагнєтааать та інша маячня без жодного прізвища бля*дєй на нараді у президента.
Рівність перед законом у всій красі.
Це вже стійло насправді, не гірше за часи паханату, в може і краще, бо схоже надійніше.
Поделиться:
Загрузка...