Президент України Володимир Зеленський готовий до переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним, однак без його посередників і на умовах діалогу, а не ультиматумів.
Про це він заявив у інтерв’ю італійському телеканалу Rai 1.
«Що стосується перемовин з РФ, питання ускладнюється щоденно…Я готовий говорити з Путіним. Але тільки з ним. Без його посередників будь-яких. І на умовах діалогу, а не на умовах ультиматумів», — заявив Зеленський.
Також глава держави зазначив, що через звірства військ РФ, які викриваються після деокупації українських містечок і сіл, українське суспільство не налаштовано позитивно щодо можливості перемовин з РФ.










P.S.
Тут Ілля Пономарьов новину нам приніс, що на раші не просто
обмежили впливи колись могутнього друга путіна ще з пітєрського періоду Дмітрія Козака, але й посадили останнього під домашній арешт. Пономарьов пише, що причина арешту в «розбіжностях щодо мирних переговорів з Україною«.
В реальність такого арешту вірю, до цього явно все йшло. А щодо причини маю сумніви. Припускаю, що зараз репресують за стандартними мотивами. Багато крав із коштів виділених на зміцнення сил линири-динири, завищував у звітах їхню мобілізованість та готовність до участі у великій авантюрі пуйла. Завищував безальтернативність впливів в Україні своєї агентурної п’ятої колони на чолі з Єрмаком. Про це детальніше ще згадаю нижче. А на десерт — Козак колись мав серйозний вплив та контроль за Придністров’ям, не знаю, чи він зараз контролював там ситуацію, але відповідальність за провал у ПМР точно покладуть на нього.
Тепер про наших внутрішніх «кОзаків». Впливи людей Дмітрія Козака в нашій владі збережені й дуже сильні. Але вони виявилися не такими однозначними, як доповідали в москві. Агентура проспала Залужного. І тому супер руйнівна операція з підготовки провалу нашої оборони та рашистського бліцкригу виявилася неефективною. Зникнення Єрмака в перші дні війни (а цілком імовірно, що саме Козак звелів своєму партнеру покинути Київ чи й Україну, аби не потрапити під випадкову кулю) призвело до дезорганізації промосковського елементу у владі. Після повернення Єрмака його впливи знову зросли до колосального рівня, але не довіра. Так, Зеленський абсолютно некомпетентний у всьому і йому потрібна людина, яка організує виконання його власних повноважень чужими руками й головами, тому без Єрмака він не виживе. Але зрада в перші дні, розуміння, що соратник міг його підставити під ліквідацію (це ще під великим питанням) та постійні нагадування американців і британців зробили свою справу. Єрмак уже не має монопольного впливу на воєнну та міжнародну складові. І про це також нагадають Козаку, який допустив такі стратегічні провали.
А тепер найцікавіше для нас: як після усунення московського шефа буде себе вести Єрмак, впливи якого в Україні колосальні. За простою логікою провал шефа валить і всю його агентуру. Тобто Єрмак мав би стати для москви чужим, але надто поінформованим, якого слід прибрати. А сам повинен різко поміняти напрям діяльності й реально включитися в справу боротьби проти агресора, включно з добиванням у повоєнний період. Боюся, що тут усе обмежиться лише зовнішніми ефектами, які зараз уже помітні. Перше, доля Козака поки ще не визначена. Він офіційно не звільнений з посади заступника голови адміністрації путіна. І арешт, судячи з усього, не за рішенням суду, а превентивний у ручному режимі. Імовірність розвороту дуже висока. Так уже сталося з Шойгу та рядом діячів ерефії, яких затримували, але після усвідомлення відсутності заміни випускали й повертали на попередні (дещо обмежені) позиції. І Єрмак розуміє, що доля Козака ще може круто розвернутися. І друге. Це зараз у пуйла цілковита недовіра до всіх, хто реалізовував його політику в Україні. Але напрям усе одно треба опрацьовувати. Кому віддадуть цю тему, нині невідомо. Кирієнко відповідає за внутрішню політику, яку йому доповнили регіонами, які мають намір анексувати. Мединський — абсолютний нікчема, його поставили на переговори тільки тому, що пуйло до них не ставився серйозно. Сурков під репресіями. Список можна продовжувати. Але незабаром вирине нова фігура. І їй доведеться створювати свою агентуру та її просовувати у владу. А навіщо все починати з нуля, якщо всі уже на своїх місцях?