В’ятрович про санкції США: Можливо, російської агентури забагато не лише в парламенті, а і в СБУ

119

Володимир В’ятрович надіслав офіційне звернення до СБУ з приводу реакції відомства на санкції США проти Андрія Деркача та Олександра Дубінського

Про це народний депутат від фракції Європейська солідарність Володимир В’ятрович написав у Facebook.

“Надіслав офіційне звернення в СБУ, щоб пан Баканов роз’яснив мені й українському народу, як так виходить: США запровадили санкції проти громадян України, яких прямо називають російськими агентами, а в Україні ці громадяни пречудово почуваються”, — написав нардеп.

Він нагадав, що ще 10 вересня 2020 року США запровадили санкції проти нардепа Андрія Деркача, який за даними американців «понад десять років є активним російським агентом, який підтримує тісні зв’язки з російськими спецслужбами».  11 січня 2021 року США запровадили санкції вже проти семи громадян України, серед яких, крім Деркача, також і депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський.

“Якщо американці щось наплутали і, Деркач та Дубінський не мають нічого спільного з московською агентурою, то, мабуть, СБУ має публічно про це заявити. Або ж, якщо американці таки праві, то які заходи вживаються СБУ для захисту національних інтересів від російських агентів?  Бо нинішнє мовчання СБУ на тлі чіткої позиції наших стратегічних партнерів викликає природнє запитання: можливо, російської агентури забагато не лише в парламенті, а і в самій СБУ?”, — запитує нардеп.

  • Нагадаємо, Мінфін США ввів санкції через втручання у вибори. У санкційному списку опинилися Дубінський, Онищенко та ТРК «ЕРА».

Поделиться:
Загрузка...