Вважаю візит Зеленського в Велику Британію своєчасним і вдалим

241
Я ж обіцяв хвалити владу, якщо є за що?
Так би мовити, «реєстрові критики» про позитив.
Вважаю візит Зеленського в Велику Британію своєчасним і вдалим.
Момент використано на 100%, лишень треба було просити не про План Дій щодо Членства в НАТО, а членство в НАТО.
Британія — це велика імперія зі стійким імперським духом. З ЄС не вийшло, отже треба шукати нові напрямки розширення.
Дуже вдало було використано військові навчання напередодні британських спецпризначенців на українському півдні. «Вперше з другої половини ХІХ сторіччя ми біля воріт Криму», — як писала британська преса під час цих навчань.
Політика — це не лише стратегія чи холодний розрахунок. Це і емоції, оплески, захват натовпу.
Британії вони сьогодні конче потрібні, щоб довести усім і самій собі, що Брекзіт — це не страшно і світ клином на ЄС не зійшовся. Ми — імперія!
Плюс, як і Росії у партнерстві з Китаєм треба нарощувати власну геополітичну вагу за рахунок підкорення сусідніх народів, так і Британії нині у партнерстві зі США, щоб не перетворитися на Pax Americana, слід будувати власні форти. Перший регіон визначено — Британія повертається в Східну Європу, поруч із «фортом Трампа» в Польщі постане «Черчілль Тауер» в Україні.
Тому підписано угоду про вільну торгівлю між Україною і Великою Британією, яка по суті нічого не змінює у порівнянні з існуючою Україна-ЄС, але є першою такою британською угодою з іншою державою після її виходу з ЄС.
Тому надано британський кредит на 1.25 млрд фунтів на розвиток українського москітного флоту. Британія ж володарка морів.
Міністр закордонних справ України прохопився про британську морську базу в Україні, але його завбачливо зупинив Єрмак. По-перше, для цього потрібні зміни в Конституцію України (можна ще одним варіантом це зробити, але про це пізніше ?), по друге, Єрмаку важко буде пояснити своїм російським господарям в Кремлі і проросійським маргіналам в Україні, як це «наш» президент Зеленський і відкриває базу НАТО в Україні. Враг у варот!
Для України — це серйозна геополітична гра.
Британія — давній союзник США.
На відміну від французького пацифізму «Європа від Лісабона до Владивостока» і складного балансування проросійського великого німецького бізнесу, Лондон чітко знає, де знаходиться імперія зла і пролягає залізна завіса. Та й не всі лорди забули, де донедавна були британські колонії в Азії.
Якщо настільки ж продуманим і підготовленим стане візит Президента Польщі 11 жовтня в Україну — на наших очах може народитися новий геополітичний чотирикутник: Вашингтон-Лондон-Варшава-Київ. Президент Кваснєвський нещодавно публічно підказав нинішньому польському президенту, що заради майбутнього з Україною варто забути помилки минулого і, можливо, навіть переступити через власну партію.
І тоді Європа буде виглядати геть по іншому. На жаль для нас, 2021 рік у цьому випадку буде кривавим, але такого шансу на перемогу ми ще не мали ніколи.
Особливо, якщо не втратити Туреччину і вміло вести переговори з Ердоганом.
А до чого тут Зеленський, запитаєте Ви?
Ні до чого, насправді. Він тішиться зустріччю з королівською сім’єю, візитом в бункер Черчілля (правда, відрізняється від духовного бункера Єрмака? ?) і думає, що він привіз 2,5 млрд фунтів британських грошей (насправді, ні. Цей «кредит» експортного агентства Британії — просто гарантія британських інвестицій у «невідому» країну з боку офіційного Лондона, якщо щось піде не так).
Якщо Зеленський буде достатньо розумним, не буде «бикувати» і діятиме за сценарієм — замість Ростова його завжди чекатиме Лондон після дострокового завершення повноважень.
А якщо ні — тоді Ростов.
До речі, за українських олігархів я теж спокійний. Лондонський суд і власна дорога нерухомість — прекрасний аргумент бути слухняним підданим корони не лише де-юре, але й де факто. І я не про коронавірус ?
Дякую Великому Архітектору всього цього ?
Поделиться:
Загрузка...