Вторгнення в Україну: Bild показав сценарії, які «на столі у Путіна», та «план-максимум» РФ

73

Згідно з даними західних розвідок, напад Російської Федерації на Україну планується в три етапи на початку 2022 року з метою захоплення до двох третин території, включаючи Київ.

Про це пише німецьке видання Bild.

Згідно з даними BILD,»план-максимум» Росії щодо війни проти України відомий з середини жовтня. ЦРУ перехопило російські військові повідомлення, спочатку проінформувавши про це власний уряд, який повідомив НАТО в листопаді.

Першим про це повідомило видання The Washington Post. За даними газети, Путін планує вторгнення 175 тисяч солдатів.

Видання BILD дізналося подробиці про російські плани, які, за словами високопоставленого офіцера, «лежать в ящику ящика, а Путін ще не вирішив, чи будуть вони реалізовані». Однак перекидання військ з квітня показало, що Кремль, схоже, схиляється до реалізації планів нападу.

Подробиці про можливе вторгнення Росії в Україну і карта BILD засновані на оцінках кількох людей з НАТО і служб безпеки, які змогли ознайомитися з деякими з можливих планів нападу РФ.

Вторгнення в Україну: Bild показав сценарії, які на столі у Путіна, та план-максимум Росії 01

Можливе вторгнення в січні або лютому 2022 року

Згідно з високопоставленим джерелом безпеки, якщо Путін накаже, російська армія завдасть «одночасну атаку з північного Криму через сепаратистські території на Сході і з півночі». Це оцінка як НАТО, так і української військової розвідки. Таким чином, атака може відбутися «в кінці січня-початку лютого» — якщо Україна і НАТО не дадуть відповіді на вимоги Путіна.

Інші інсайдери НАТО розглядають атаку в три етапи, кожна фаза також може бути останньою в операції, якщо реакція Заходу на вторгнення призведе до переоцінки ситуації.

Фаза 1: Південь

На першому етапі буде захоплений південь України, «щоб забезпечити поставки в Крим, а також відрізати Україну від моря і, отже, від поставок», — сказав Bild офіцер служби безпеки.

Росія планує використовувати десантні кораблі, які були перекинуті з Балтійського моря в регіон навесні, «для перевезення танків і військ з Криму в околиці Одеси», — сказав високопоставлений офіцер Західної розвідки.

Ще один високопоставлений військовий став ще конкретніше. За його словами, російські плани передбачають проведення десантної операції «на схід від Одеси, між містами Фонтанка і Коблево». Російські війська «просунуться на північний схід від міста, потім повернуть ліворуч і просунуться в Придністров’ї». Цей напад оточив би Одесу.

У той же час в Херсонській області вздовж річки Дніпро будуть проводитися «повітряно-десантні операції спецназу», які заблокують мости через найважливішу річку країни і, таким чином, припинять постачання. «З Криму спочатку буде тільки артилерійський вогонь по сильних українських позиціях. Тоді українські війська будуть зв’язані тут і не зможуть відбити мости за ними».

Точно так само російські танкові частини, знову ж за підтримки військово-морського флоту і авіації, будуть просуватися на захід з окупованого Донбасу на сході України, потім розділяться і просунуться, з одного боку, в Запоріжжі (найважливіший військовий центр на півдні України) і далі з іншого боку будуть просуватися в бік Криму.

Якщо це вдасться, весь південь України опиниться під контролем Росії, і Путін побудує коридор з Росії до кордону НАТО з Румунією.

Фаза 2: північний схід

Паралельно з першою фазою війни авіація Путіна і балістичні ракети послаблять військовий потенціал України по всій країні.

Якщо Кремль вважатиме, що умови для цього виконані, Російські танкові частини можуть перейти кордон в Луганській і Харківській областях і просунутися до великих міст Дніпро і Полтава.

«Перш за все, вони будуть оточувати міста і відключати електрику, газ і постачання продовольства. Через кілька тижнів росіяни можуть прославити себе як рятівники мирних жителів, вторгнутися в міста, які капітулювали, і врятувати українське населення від голоду або смерті «, — пояснює один з офіцерів.

Фаза 3: Київ

На третьому етапі кремлівська армія наступатиме на Київ з півночі. «Звичайно, це може статися на початку війни, якщо того зажадають обставини», — сказав Bild джерело.

Стратеги НАТО не впевнені, чи буде режим Олександра Лукашенка брати участь у бойових діях з Білорусі. Хоча диктатор нещодавно заявив про це, але це ще не вирішено.

Якщо Білорусь буде готова в якості відправної точки для російських або навіть білоруських атак, це буде план Росії по оточенню і облозі Києва з північного сходу і північного заходу за допомогою кліщів.

Згодом російські війська просунуться «приблизно до лінії Коростень-Умань, щоб відрізати поставки із Західної України. Тоді можна було б чекати капітуляції Києва, а значить, і України під тиском Заходу».

В результаті такого сценарію, про який у Кремля, мабуть, є плани, які тепер відомі західним спецслужбам, Росія займе близько двох третин нинішньої території України. Інший інсайдер сказав: «Якщо Росія вторгнеться, санкції все одно будуть. Тоді вже немає сенсу зупинятися на півдорозі».

Відступ українських військ

А поки військові негативно ставляться до оцінки обороноздатності України. «Українці будуть битися, але вони не зможуть протистояти великому наступу росіян», — сказав Bild високопоставлений чиновник. «Якщо вони не будуть повністю знищені», київські збройні сили відійдуть на захід країни.

Інший співробітник BILD: «американських протитанкових ракет» Джавелін «далеко не вистачить для всіх російських танків, а турецькі безпілотники» Байрактар» — легкий здобуток для російських бойових літаків».

Для захисту Україні негайно будуть потрібні сучасні західні зенітні ракети типу » Патріот » і протикорабельні ракети типу»Гарпун».

Офіцер Західної Служби безпеки сказав: «Союзники в даний час переосмислюють поставки зброї в Україну. Але це рішення не може виходити від НАТО, а тільки від його суверенних членів». 

P.S.

Нарешті Захід прозрів. Тепер там побачили і концентрацію військ РФ навколо України, яка нарощувалася з 2014 року, і агресивні наміри. Проте, раніше чи не кожну протидію російській агресії нам з колегами, хто активно в міжнародному форматі працювали до 2019 року, доводилося вигризати. Багато хто хотів мати з РФ відносини, як наче нічого не сталося, потім Захід розраховував залучити Москву для боротьби з Пекіном, але в останні часи, особливо після енергетичного союзу Путіна і Сі Цзіньпіна та китайсько-білоруської військової угоди, демократичний світ зрозумів, що діла не буде і пахне смаленим для всіх.
Україна зараз має всі сили кинути на оборону, проте слуги з олігархічними групами проголосували за бюджет-2022 великого крадівництва. І на цей рік замість посилення армії все кинули на дороги і нову авіакомпанію — чергову корупційну забаганку Зеленського. А до можливого масштабного зіткнення з ворогом ми підійшли з величезними дірками в фінансуванні Збройних сил, зруйнованою розвідкою і кроком до катастрофи в енергетиці.
І не виключено, що новий оберт агресії ми пройдемо з великими втратами. І крім самих себе звинувачувати тут немає кого — що обрали собі, то обрали. Просто треба готуватись до важких випробувань. Бо ніхто за нас нас не захистить.

Volodymyr Ariev

Турция продала Украине больше беспилотников Bayraktar TB2, чем было заявлено ранее и готовит экстренную передачу 24 бпла- Bloomberg.
Немецкая газета Bild показала план нападения России на Украину.
The Washington Post — Путин весной готовит нападение на Украину, будет призвано 100 тысяч резервистов, 175 тысяч человек кадрового персонала.
В статьях карты, схемы, неназванные источники.
Одновременная утечка со стола британских первых лиц о переброске спецназа в Украину; источник у немцев в разведке; со стола Эрдогана и зятя Эрдогана секретные документы о числе птиц для Украины (подробности контракта для Польши так и не утекли); источник, который имеет доступ к агентурным данным о призыве в РФ на стадии подготовки?
Какой шанс, что у всех этих достаточно разных людей появилось необратимое желание явиться в издательства и поговорить о жизни? Минимальный. Так не бывает в реальном мире — США не делятся с союзниками по НАТО информацией, чтобы те бежали утром в газеты.
Что это может быть? Например, эскалация ради заморозки конфликта. Рубль 25.11 штурмовал потолок в 75.58 и им пришлось жечь резервы просто на новостях. Если начнут вводить санкции против поставок технологий, против долга и сырьевые по примеру иранских — будет больно. И на пальцах наглядно это показывают.
Плюс готовят встречу первых лиц США и РФ, а из Москвы телеграфируют — или никакого НАТО в Украине или я за себя не ручаюсь. А им говорят, ну как же Восточной Европе обеспечивать свою безопасность, если как не Грузия, то Украина? И, кстати, зачем войска под Ельней – не против коридора на Сувалки ли или сразу на Киев?
Северный Поток-2 — вы что хотите разрешить агрессору поставлять газ в обход Украины, в то время когда с недели на неделю, он устроит континентальную войну в Европе? За эту версию поправки в США по санкциям против компаний из ЕС, которые занимаются сертификатами.
В любом случае, шум это хорошо – миссия ЕС по подготовке ВСУ, деньги в рамках европейского фонда мира, самолеты транспортные США в Киеве, постоянные дискуссии о расширении помощи и о санкциях. В нашей ситуации лучше быть на первых полосах газет, чем очередным вялотекущим конфликтом на периферии.
Поделиться:
Загрузка...